reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

My zamierzamy poczynić wielkie zakupy po Świętach jak wrócimy od moich rodziców i mojego brata...bo jeszcze 14.04 mioja chrześniaczka ma 2 latka i znowu wydatek ale już sprawiłam jej prezencik...
959127270kn.jpg


9591272718va.jpg


9591272721tk.jpg


a poza tym żyję nadzieją,że wrócę do Elbląga już bez gipsu i wezmę się do rehabilitacji... :)
 
reklama
mi sie podobaja baranki na groszkowym tle :D
taki wesoly kolorek, a cena chyba przyzwoita, szczegolnie ze to posciel i poszewki i ochraniacz i moskitiera!
mi szczegolnie to ostatnie chodzi po glowie ze wzgledu na rozmiary i zacieklosc tutejszych okazow komarow hehe
 
A ja juz jutro uderzam na duze zakupy hurra !!!
Czekam tez na paczke ze sklepu internetowego http://www.babystyle.pl/ , na posciel , laktator Avent i majtki Hartman z allegro oraz spodnie z Bebefieldu, juz sie nie moge doczekac :D !!!
Jutro tez łozeczko z materacykiem ,zamawiam komode i pakuje torbe do szpitala, oby bylo slonecznie i pieknie tak jak dzis bo mam kilka sklepow do ktorych musze wpasc ;D
 
Ja za komplet poscieli z wypełnieniem dalam jakoś jak dobrze pamietam 140 zł ( zdjecie zamiesciłam - bodajże w szalenstwach zakupowych?:- tam tez podałam link na str gdzie dokonałam zakupu - Pościel kupiłam bezpośrednio od producenta na allegro - od waldi-n (jakoś tak)

a wczoraj kupiliśmy buteleczke firmy nuk (mimo, iż bedę karmiła piersią- o ile mi sie - nam to uda:)- mocno wierzymy i bardzo chcemy!-by tak było..no, ale buteleczka przesłodka - i smoczek uspokajający gratis - :)
a i w sobote zamierzamy malować mały pokoik (poki co i tak dzidzia bedzie spać z nami..no, ale odświeżymy i ten drugi) i jak starczy czasu to wybieramy sie na zakupki ( z tym, ze w sobotę i niedziele mam egzaminy ..wiec zobaczymy jaki bede miała nastrój:/
 
Agatatje, Marzena9 - ja właśnie u tego sprzedawcy kupiłam pościel dla mojej Małej, tylko że 3 części. I właśnie między innymi baranki, ale na kremowym tle. I, mówię Ci, Agatatje - baranki są obłędne!! mają obsesje w oczach!! Strasznie sie śmiałam z mężem, jak je zobaczyliśmy.

Generalnie pościel fajna, z grubej bawełenki, choć troszkę szorstka w dotyku. Ale myślę, że to kwestia jednego prania z płynem do płukania.

A sprzedający jest w porządku. Pościel miałam w domu 2 dni po licytacji!
 
A ja kupilam takie 2 3 czesciowe komplety poscieli na allegro, oplaca sie bardzo, niecale 50 zl za komplet a naprawde jakosc bardzo dobra.
 
Asia, bardzo ładna pościel! Fajne kolorki! Czy możesz napisac od jakiego użytkownika to kupiłaś?

I znów nasuwa mi się wniosek jeden - Allegro to rewelacyjna sprawa i w ogóle Internet i sklepy on-line ;D
 
reklama
Do góry