reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

reklama
my dostalismy rozne fajne rzeczy dla malenstwa, miedzy innymi chuste do noszenia i wyprobowalismy ja przy pomocy.....
slonia:
slon1.jpg

oraz.......
poduszki:
poduszka1.jpg

prosze zignorowac te opetane miny ;)
 
Agatko - fajnie sie prezentujecie z chusta:))))

Ogladam TVN Style i jest fajny program: Mamo, juz jestem - wiele porad dla mlodych mam:)))
Super rady:
poduszka po 10 m-cu, twardy materac bez zaglebien, kolderka na wysokosci ramion zeby sie konczyla, i zeby dziecko mialo swobode ruchu:)))
do 6 m-ca dziecko nie powinno spac na brzuchu
Jesli kladziemy na boku, to z tylu dobrze podlozyc poduszke a nie walek.

a zaraz po porodzie dla niemowlaka najlepsza jest czapeczka bez troczkow i oczywiscie jak najmniej szwow.

super program, polecam:))))
 
Jakie kosmetyki są potrzebne dziecku?
Napewno wiem o kremie na odparzenia, oliwka, chusteczki nawilżające, mydło, szampon,proszek,krem z filtrem, płyn do kąpieli.
Napiszcie co jest jeszcze potrzebne i co dla was jest najlepsze. z jakiej firmy co bedziecie kupować?
Krem na odparzenia to słyszałam o Sudocremie a proszek Jelp tani i dobry. Poza tym o niczym innym nie wiem. I jeszcze pampersy to zamierzam używać new baby - newborn.
 
Aniu, fajnie, że to zapamiętałaś i napisałaś! Cenne rady!
Faktycznie jest to bardzo fajny program - kiedyś na niego "natrafiłam". Muszę sobie sprawdzić kiedy jest emisja.

Aha, jak oglądałam, to mówili, żeby nie używać silikonowych nakładek na piersi/sutki i że by po porodzie nie budzić dziecka do karmienia, bo też należy mu się odpoczynek po trudach przyjścia na świat :-)
 
Kasiu a mowili dlaczego nie uzywac tych nakladek?? Ja sobie kupilam...
Bardzo mi sie podoba, teraz bedzie nastpeny odcinek w sobote o 15.00. Bedzie o wanience i przewijaku, foteliku
 
W szkole rodzenia wczoraj położna nam o tym mówiła- ze dzidziusia do 6 miresiaca kłasć na boczku(jak równiez po jedzeniu) .. z kosmetyków zamierzam kupić : sudocrem, oilatum, oliwkę bambino, krem z filtrem dla niemowląt, i mydełko dla dzieci, waciki, chusteczki nawilżająco - myjace, zwykłe, patyczki do uszków - takie specjalne, gaziki, ..i spirytus 70-75% - poki co tyle:) proszek mam jelpa (aczykolwiek kupię tez płatki mydlane - bo ponoć tez sa bardzo dobre,gdy dzidzius ma wrazliwa skórę)
 
reklama
Aniu, z tego co pamiętam, to mówili, że Maluszkowi gorzej jest pić mleczko przez taka nakładkę, więcej się umęczy. A dla naszych piersi to też takie zbawienne nie jest. Mówili, że po prostu lepiej bez.
 
Do góry