reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

reklama
Podobno o niebo lepszy jest silikonowy smoczek a co do firmy to zarowno Avent jak i Nuk sa fantastyczne, tyle ze ostatnio bardziej na topie jest Nuk. Tez zamierzam sobie sprawic taka buteleczke antykolkowa, do tej pory mam wszystko Aventu ale smoczek uspokajajacy to chyba Nuk'a kupilam (?)
 
a ja juz za tydzien pojade kupic wozek i wanienke bo przyjedzie moja mama ze srodkiem transportu :D
yupiiii ;D
i jeszcze jakas mala dostawa ciuszkow dla mojego eleganta malego pewnie sie trafi.
a do tego kosmetyki i wszystko czego jeszcze brakowalo!
dzidzia w pelni wyposazona ;D
 
Agatatje , wyprzedzasz mnie sporo w tygodniach, wiec szykuj ,szykuj wyprawke :D
Wozek to ja kupie chyba dopiero jak dziecko sie urodzi, a napewno nie wczesniej niz w pierwszych dniach czerwca.
 
Asiu Staram sie jak najwiecej kupic teraz, zeby potem miec spokoj, szczegolnie ze z mezem mozemy liczyc tylko na siebie i nie mamy samochodu.....nie mowiac o tym, ze latwiej nam bylo rozlozyc wydatki w czasie troche.
och, ale tego wozka to sie nie moge doczekac!

niedawno dostalam instrukcje od chusty do noszenia dzidzi wiec cwiczylam znowu ;D
jak sie takie cos zawiaze ladnie to jest bardzo wygodne i mocno sie trzyma, wszystkie mamusie co uzywaly to bardzo polecaja. Dla mnie to sie przyda ze wzgledu na mieszkanie w absolutnym centrum miasta gdzie z wozkiem bywa problematycznie.
 
dziewczyny kupujecie swoim skarbom szczoteczke do dziaselek? kiedys widzialam taka w SMYKU i wydawalo mi sie to niepotrzebne ale potem czytalam artykul o higienie buzi niemowlat, o dobroczynnosci masowania dziaselek taka silikonowa szczoteczka i o wyrabianiu nawyku mycia zabkow od samego poczatku mimo ze wiecej z tego zabawy niz faktycznie mycia ;)
ja chyba kupie takie cudo i najwyzej nie bede uzywac jak sie nie sprawdzi a majatek nie kosztuje. pozdrawiam
 
cześć oto moje najnowsze zakupy...muszę się Wam nimi pochwalić:
984463712wn.jpg


sophia109ml.jpg


992824274ul.jpg
łózeczko,ale bez tekiej pościel

984113289cq.jpg


9874118318yg.jpg
 
reklama
marzena9 pisze:
dziewczyny kupujecie swoim skarbom szczoteczke do dziaselek? kiedys widzialam taka w SMYKU i wydawalo mi sie to niepotrzebne ale potem czytalam artykul o higienie buzi niemowlat, o dobroczynnosci masowania dziaselek taka silikonowa szczoteczka i o wyrabianiu nawyku mycia zabkow od samego poczatku mimo ze wiecej z tego zabawy niz faktycznie mycia  ;)
ja chyba kupie takie cudo i najwyzej nie bede uzywac jak sie nie sprawdzi a majatek nie kosztuje. pozdrawiam
My już taką kupiliśmy a od kiedy i jak się przyda to się okaże, w każdym bądź razie ja mam małego świra na punkcie zębów i pewnie będę chcała tym moje dziecko jak najszybciej zarazić
 
Do góry