reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

reklama
Olu, sliczne zakupy, szczegolnie kroliczek!!!!:)))))
To mi przypomnialo ze musze zamowic posciel i poszewki!!:)))

Marzenko
- ja nawet nie wiedzialam ze takie cos jest..od kiedy mozna stosowac taka szczoteczke????
 
Olu zakupy śliczne zwłaszcza króliczek. ;D ;D ;D ;D
A ja dziś zabieram się za pranie maluszkowych rzeczy ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Nie chcę zostawić męża z ręką w nocniku jakby Kuba zechciał się poddać moim stresom w przyszłym tygodniu i pojawić się przed terminem ;D ;D ;D ;D
 
Wlasnie ogladam Mamo juz jestem...
i zalamka bo odradzaja przewijak na lozeczko - mowia ze bedzie przeszkadzal...A ja juz kupilam..Odradzaja tez przewijak z wanienka na stelazu...Polecaja przewijaki na szafce, wtedy jest miejsce na kosmetyki tez...


A do kapieli nie polecaja wiaderek..wanienka nie powinna byc profilowana,
najlepiej kupic duzo wanienke z gladkim dnem i polecaja stelaze wysokie:))
Zamierzalam kupic- stelaza, bo wanienke juz mam:)))
jak bede jeszcze jakies informacje to napisze:)))
 
Ania wiesz to pewnie wszystko tez troche kwestia przyzwyczajenia
ja mam przewijak na szafce, w ktorej bede kosmetyki przechowywac :)
 
Agatko a mozesz zrobic zdjecie zeby pokazac mi jak to wyglada??
U mnie komoda jest za plytka na przewijak, i sie juz wczesniej zastanawialam jak bede siegac po kosmetyki..
w Ikeii sa takie kosze do zawieszenia na lozeczku - moze je kupie i tam wloze kosmetyki...

Wlasnie pokazywali jak wkladac i wyjmowac niemowlaka z fotelika samochodowego..jak dobrez ze to zobaczylam:)))
O fotelikach mowili, zeby byl mocno zabudowany, u gory, nalepiej z wkladka, bawelniana tapicerka i regulacja podlogi.
Takie pierwszy fotelik stosuje sie max. do 7 miesiaca.
Naprawde super program:))
 
Ania tez to widziałam ale się zbytnio nie przejęłam - przecież ten przewijak nie jest przymocowany do łóżeczka na stałe i ja zamierzam stawiać go obok łóżeczka....a gdzie indziej i tak nie mam na niego miejsca i czy u mnie się sprawdzi to się okaże dopiero z czasem...nie da rady zastosować się do wszystkich rad - podsunęłam ostatnio mężowi artykuł o urządzaniu pokoiku dla malucha - przeczytał do połowy i stwierdził że dalej nie ma zamiaru sie stresować bo warunków było do spełnienia tyle że i tak nie damy rady się do wszystkich zastosować :D
 
Aniu76 ja miałam taki przewijak na łóżeczko i bardzo go sobie chwaliłam używaliśmy go prawie przez 1,5 roku, a jak będzie przeszkadzał to przeciez zawsze można go zdjąć i postawić obok łóżeczka. Gdyby nie to że na początek kupiłam kołyskę to na pewno jeszcze raz zdecydowałabym sie na taki właśnie przewijak  ;D ;D ;D a i bardzo polecam taką torbę na pieluchy do zawieszenia na łóżeczku, no chyba że ktoś ma dużo półek pod ręką  ;D ;D ;D
 
A ja dzisiaj zrobiłam pierwszą turę prania w płynie Lovela i powiedziałam nigdy więcej :( zapach do bani. Przerzucamy sie na "Dzidziusia" ;D
 
reklama
Dzieki dziewczyny, chyba za bardzo sie przejelam..nie mam komody z duzym blatem..i nie mam jak postawic na niej przewijaka..
Mam nadzieje ze wersja-przewijak na lozeczku sie sprawdzi...A gdzie wtedy trzymac kosmetyki?? Jak to rozwiazalyscie???

Macie racje - wszystkiego idelanie nie da sie zrobic...
 
Do góry