reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Lucynko, mam parę koszulek - może po dwie z krótkim rękawkiem i bez rękawków, ale myslę, że będę je zakładać maluszkowi w czasie największych upałów (koszulka, pielucha i to wszystko lub jeszcze skarpeteczki), oczywiście nie od razu maleńkiemu noworodkowi, ale później jeżeli lato będzie upalne to pewnie tak... Natomiast jako bieliznę pod śpiochy czy pajacyk będę zakładać body.
Mam bodziaczki zarówno z długim jak i krótkim rękawkiem. Jeżeli będzie naprawdę ciepło to maluszek też będzie sobie leżał w krótkim rękawku (hihi już widzę minę mojej babci, cioci która nigdy nie miała dzieci, uważających że dziecko obowiązkowo należy przegrzewać i ubierac jak zimą na Syberii - powiem Wam szczerze, że przekomarzanie się z nimi sprawia mi pewną radość ;-)
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo za pomoc. Od przyszłego tygodnia zamierzam coś zacząć kupować dla mojej dzidzi.
Właśnie wkleiłam sobie zdjęcie, ciekawe czy mi się udało!!!
 
A czy ktoras wie ile ma szerokosci butelka Tommee Tippee ? bo ja nie moge znalezc.
Ola bo widzialam na allegro ze sa termozy do butelek o szerszym dnie wlasnie do 7,5 cm.....

Nie wiem jaką ma średnice (mimo ze pytalam o to dystrybutora:wściekła/y:).
Natomiast pytałam czy beda mieli termosiki na te butelki bo w Polsce narazie ich nie ma. Powiedzieli mi ze spodziewaja sie ich w marcu...
Widzialam na angielskiej stronce - sa czarne, bardzo eleganckie.
Ciekawe ile beda kosztowac :confused:
 
Ja tez jestem zwolenniczka body.............wszelkie koszulki kaftaniki sie sciagaja bo sa krotkie i dziecku napewno jest nie wygodnie.Body mam z dlugim i krotkim rekawem.Jedynie co moge polecic jesli jeszcze nic nie kupilas to body zapinane wzdluz przez calosc anie zakladane przez glowe,przy piewrszym dziecku szczegolnie.Pierwszy miesiac jest trudny w ubieraniu dziecka i naprawde obchodzimy sie z nim jak z jajkiem a takie body zapinane na srodku lub z boku po calosci ulatwia bardzo ubierania maluszka.Ja mam welurowe spiochy i zakladam czasami ale jak jest chlodno wlasnie.Tez jestem za bawelnianymi rzeczami.Mam tez kilka sztuk na ramiaczka body,czy rampersow na lato :)
 
Lucynka body sa super bo pielucha nie wychodzi i nic sie nie podwija (przy "wodnistej" kupce) super sie sprawdzaja :tak:kaftaników wogóle nie kupuje
Łania ja mam dwa takie kocyki, z synem sie sprawdziły szczególnie jak byłam u kogoś to rozkładałam i kładłam malucha;-) a i przykryć też maluszka można tylko żeby miał "krótki" włos!
 
reklama
Do góry