reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Pola, dzięki za link do kocyków, te same a tańsze ;-)

Iwonko, nie wiem ile te buteleczki mają szerokości.... tak na oko to może być nawet 7,5cm a może więcej? Może będziesz miała okazję je zobaczyć "na żywo" np w Smyku i zmierzyć ;-) A jeszcze wczoraj zapomniałam napisać, że wydaje mi sie, że Avent ma lepszą ofertę niekapków dla większych dzieci niż Tommee Tippee. Niekapki Aventu są bardzo ładne, kolorowe - ja bym chciała wszystko kupować jednej firmy bo wiadomo, że potem można ustnik od niekapka założyć do zwykłej butelki - wszystko do wszystkiego pasuje (a przy dzieciach wiadomo jak jest, nie zawsze czeka cała bateria czystych wymytych rzeczy.... czasem w szafce znajduje się ostatnią czystą butelkę czy ostatni smoczek/ustnik - a potem wielkie mycie hurtowo na wieczór jak dzieciaki śpią). Aha do Aventu pasują też smoczki Canpolu (kiedyś mąż się pomylił i kupił canpolu ustnik do niekapka zamiast Aventu, mają tę samą średnicę). Chyba czeka mnie jeszcze jeden wyjazd na oglądanie butelek :confused:
 
reklama
OlaK ja widzialam ostatnio ustniki do niekapkow aventu w tesco,dwie sztuki za chyba 13 zl ,ja tych kubkow juz tyle przerobilam.....majatek a i w tesco sa tez teraz tescowe kubki fajne niebiesie i rozowe po 12 zl chyba i duze
 
Iwonka, a czy te z Tesco są trwałe? Kiedyś kupiłam Maksiowi kubki (nie pamiętam już jakiej firmy), a on wtedy był na etapie rzucania.... no i po jednym rzucie kubeczki poszły do śmieci... więc potem już tylko Avent kupowałam, i mam je do tej pory. Część wyrzuciłam już bo były małe a moje dziecko lubi duże porcje picia ;-)
 
Dziewczyny ja mam pytanie odnośnie takich cieniutkich koszulek pod kaftanik, nie bawełnianych, kupujecie takowe? Czy będziecie zakładać body?
 
Lucynko, ja jestem niestety przeciwniczką rzeczy niebawełnianych :-( Tzn. dopuszczam oczywiście kurtkę czy polarek na wierzch, ale takie rzeczy bieliźniane u mnie zawsze muszą być bawełniane. Nie zakładam też welurowych śpiochów itd, wszystkiego co nie jest z bawełny. (Bluzę polarkową wiadomo zakłada się na chwilę na spacer, a na przykład w śpiochach czy pajacykach dziecko jest przez dłuższy czas, i dlatego ja mam zawsze bawełniane). Będę zakładać body, również z tego względu, że body się nie ściąga, nie podwija tak jak koszulki.
 
Zgadzam się z Olą. Tzn. ja kupuję tak samo. Sama bawełenka jedynie kurteczki, bluzy i jakieś dresiki mam z welurku
 
Ola K. czyli Ty nie kupujesz żadnych koszulek nawet bawełnianych tylko body? A jeżeli mogę zapytać to kupujesz z długim czy krótkim rękawkiem?
 
byłam dzisiaj zobaczyć butelki, chciałam te Tommee, ale w ręce wpadła mi samosterylizująca Lovi i chyba takie wezmę, bo jedno uciążliwe zajęcie odpada - gotowanie smoków i butelek na początku. a tak- wkładam do mikrofalówki i gotowe za 1,5 minuty.
 
reklama
Ola K. czyli Ty nie kupujesz żadnych koszulek nawet bawełnianych tylko body? A jeżeli mogę zapytać to kupujesz z długim czy krótkim rękawkiem?


Kaftaników mam kilka sztuk, bo dostałam od znajomych po ich córci w rozmiarze 56.
Sama kupuję jedynie body długi i krótki rękawek
 
Do góry