reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
Łania nie zamawialam tylko kupowalam na bazarze,ale identyko.Koszulki sa przed kolana i bawelniane,nie wiem jaki ja mam rozmiar kupiony bo z metki zszedl nadruk,ale ja ku[powalam z tego co pamietam xl a mam 176cm wzrostu.Tam jest podana tabela z rozmiarami. Te co pokazujesz to fajne ale na teraz mysle......nie po porodzie,nie dosc ze bedzie lato to ja w spodniach nie spie jak cieplo,no a jak bedzie nacinane krocze to i w domu spodnie zalozysz dopiero po okolo 1,5 tygodni od porodu bo i wdomu tez czesto wietrzyc krocze radza.......
 
Dzięki za fajne stronki, dziś widziałam takie koszule po 15 zł w jednym ze sklepów, ja też jestem za koszulą niż piżamą jest większy przewiew i ranki się będą szybko goiły:tak:
 
Polka moja polozna jak urodzilam odradzala,kazala rozrobic spirytus ,choc teraz sa juz gotowe roztwory 70% i maczalo sie patyczek do uszu w tym i tak przecieralo dokladnie pepek.....ja kupie tez sobie i tak 1 opakowanie tych gazikow ale patyczkiem tez wydaje mi sie ze dokladniej tam przy skorze mozna przeczyscic
 
reklama
Dzisiaj kupiłam małej śliczny komplecik:) To jest mój pierwszy zakup dla niej.

Luksusowa wyprawka KOLOROWA PROMOCJA WYSYŁKI (318599751) - Aukcje internetowe Allegro

i czapeczkę bo tania była. Wszystko w rozmiarze 56 więc dużo i tak tego nie będę kupować. Może jeszcze za jakiś czas kupię 2 pary śpioszków, kaftaników i bodków. Ale to bliżej porodu zrobię resztę zakupków.
Wy to już macie cały arsenał ciuszków. Ja dopiero zaczynam ale dzieci tak szybko wyrastają że nie będę za bardzo szaleć. Na bieżąco będę małą zaopatrywać w ubranka.

Sobie kupiłam koszulkę
MUZZY - koszulka do karmienia JAKOŚĆ L Śliczna (321797116) - Aukcje internetowe Allegro

chyba z tych co Madamagda sobie kupowała.

I dwa staniki. Zobaczymy czy będą na mnie dobre :)
Bezszwowy dla karmiącej BIAŁY,CZARNY BEŻOWY80D (319386840) - Aukcje internetowe Allegro

Biustonosz EmMA do karmienia NOWOŚĆ wzór 80 D (319570352) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry