reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Madamagda, a napiszesz mi gdzie kupiłaś to łóżeczko i ile kosztowało? Ja mam zamiar kupić łóżeczko w marcu, prawdopodobnie w Babymax.
Napisz proszę, czy ma szufladę na dole?
 
reklama
[quote

i 2 komplety pościeli

[/quote]
Ja też ją kupiłam, no zamówiłam przez allegro jest dla mnie prześliczna mam ten sam wzór jak wyżej a drugi w tęcze:-) DZięki Madzi za extra "wynalazek":-D
 
Aurelia
od razu ci powiem NIE JEDŹ DO BABY-MAXA przereklamowany!!!!! Nic tam nie ma, zwłaszcza łóżeczek, jest dużo wózków i zabawek, a tak straszna lipa i do tego jedna pani do obsługi skandal.
Łóżeczko kupiłam w Astrze na 2 piętrze jest sklep z art dziecięcymi, jest firmy "Klupś" model Rafał I kolor teak, dałam za nie 530 zł + materacyk kokosowo-gryczany 75 zł. Można dokupić szufladę, ale ja wolałam opuszczany bok, bo miejsca na pościel czy inne pierdołki mam, a na szuladzie zbierałby sie tylko kurz.
Bardzo ładne łóżeczka są w Askocie na Sztabowej i w MD+ na Tęczowej.
Ja się szykowałam na to

ale cena jest odpowiednio większa, bodajże 650 zł bez materaca + koszty przesyłki, bo było by zamawiane przez allegro (we Wrocławiu nie ma łóżeczek firmy Stolar) to by troszke drogo wyszło.

Polka
cieszę się że ci pomogłam, mi też się ten z tęczą bardzo podobał, ale ostatecznie wybrałam te dwa i zapewniam że dobry gatunek, właśnie tam gdzie kupowałam łóżeczko tez były te pościele, ale dzisiaj dopiero zobaczyłam jak byłam przy okazji tam i kupowałam prześcieradełka, chociaż nie było akurat tego wzoru co ja kupiłam, więc nic nie straciłam.
 
Madamagda, byliśmy jakiś czas temu i wydawało mi się, że w Babymaxx jest duży wybór łóżeczek...Ale w Askocie nie byliśmy, wiec pojedziemy jeszcze tam.
Wiesz, ja byłam kilka dni temu w astrze na tym dziecięcym stoisku, ceny niektóre mają z kosmosu! Ja widziałam fajne łóżeczko w Bajce, bodajże za 400 a materacyki kokosowo-gryczane za 48zł, więc różnica jest.
Dzięki za info. Pozdrawiam:-).
 
No przyznaję że w Astrze są ceny kosmiczne, np. dzisiaj kupiłam prześcieradło za 19 zł, a w sklepie przy Jarmarku Gądowskim był duży wybór i za 16 zł można było kupić. Ale łóżeczko tego typu w Askocie i na necie też było za 530 zł czyli nie przepłaciłam.

Ale naprawdę w Baby-Maxie wszystkie te łóżeczka były jak dla mnie proste, takie niestabilne do rozchuśtania, nic specjalnego.

Na cenę powiem ze nie spojrzałam, zauwazyłam tylko jeden wzór bodajże "Happy animals", a ceny nie było i nie chciało mi się zawracać głowy temu panu który zajmował się skaładniem jakiś rowerków.

Idę spać DOBRANOC
 
My dziś też kupiliśmy łóżeczko i komode z Jyska na ubranka itp. Jutro dopiero przywieziemy bo nie mieliśmy samochodu i jak misiak skręci to wkleje foty.
 
reklama
Do góry