reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Dziewczyny sorry że znowu poruszam ten sam temat.

Chce kupić w jednym miejscu:
- kocyk otulacz bambus
- prześcieradło
- ręcznik
- chyba pieluszki muślinowe ? (te miękkie [emoji4])

No wiecie, dobre jakościowo i na lato.
Kojarzycie takie sklepy?

I co tam miało być w składzie materiału ? @arica Ty chyba coś ostatnio pisałaś?
 
Dziewczyny sorry że znowu poruszam ten sam temat.

Chce kupić w jednym miejscu:
- kocyk otulacz bambus
- prześcieradło
- ręcznik
- chyba pieluszki muślinowe ? (te miękkie [emoji4])

No wiecie, dobre jakościowo i na lato.
Kojarzycie takie sklepy?

I co tam miało być w składzie materiału ? @arica Ty chyba coś ostatnio pisałaś?
To chyba @ZUZA.80 pisała o skladzie- ja szukalam takich pieluszek, żeby było 100% wiskozy bambusowej. Bambus z tego co czytalam ma najlepsze własciwości tzn. jest antyalergiczny, ma termotegulację, czyli w lecie chlodzi, a jak jest chłodniej to "grzeje". Oczywiscie chodzi tu o 2-3stopnie w jedna lub druga stronę. I chroni przed promieniami UV, czego np. nie można powiedzieć o tetrze.
Ja kupiłam otulacz i pieluszki Motherhood na allegro, bo na stronie sklepu nie mieli wszystkich modeli. Chyba też robią prześcieradla i ręczniki, wiec może h nich uda Ci sie zrobić wszystkie zakupy? :)
Ja prześcieradło do łóżeczka kupię w Ikei, a do gondoli i kosza na allegro.
 
Dziewczyny, pomóżcie, bo trochę ciężko mi się myśli... :)
Zaczęłam sobie klikać zamówienie w Gemini. Wybrałam: bepanthen, patyczki do uszu, platki kosmetyczne dla niemowlat, katarek, majtki siateczkowe poporodowe, podklady poporodowe, wzielam tez 1 paczke pampersów 1 - i zastanawiam się, czy coś powinnam dopisać? Dopisałam też podklady poporodowe Bella i zastanawiam się, czy to są te duże podpaski, czy podkłady na łóżko? Bo te duże podpaski też bym chciała...
Termometr mam, Octanisept też.
O czym zapomniałam? :)
Musisz przejrzeć co mają i zdecydować co się przyda, bo tak to ciężko mi powiedzieć.
A wkładki laktacyjne masz?
 
Dziewczyny sorry że znowu poruszam ten sam temat.

Chce kupić w jednym miejscu:
- kocyk otulacz bambus
- prześcieradło
- ręcznik
- chyba pieluszki muślinowe ? (te miękkie [emoji4])

No wiecie, dobre jakościowo i na lato.
Kojarzycie takie sklepy?

I co tam miało być w składzie materiału ? @arica Ty chyba coś ostatnio pisałaś?
jak ma być wszystko w jednym sklepie to Smyk się sprawdzi :) mają duży wybór pieluszek i otulaczy bambusowych, muślinowych, itp. a ceny dobre:
Link do: Strona 1 | Pieluchy tetrowe | wyprawka dla noworodka na smyk.com
 
Dziewczyny sorry że znowu poruszam ten sam temat.

Chce kupić w jednym miejscu:
- kocyk otulacz bambus
- prześcieradło
- ręcznik
- chyba pieluszki muślinowe ? (te miękkie [emoji4])

No wiecie, dobre jakościowo i na lato.
Kojarzycie takie sklepy?

I co tam miało być w składzie materiału ? @arica Ty chyba coś ostatnio pisałaś?
Trochę wyższa półka to Colorstories, naprawdę fajne rzeczy mają
 
Ja to w życiu tego nie kupię. Muszę mieć wszystko dopasowane, bo inaczej się denerwuję [emoji19] A żeby było dopasowane, to musi kosztować. Z kolei jak coś kupię na siłę, to później cały czas chodzę i psioczę.

Mój mąż tego nie wytrzyma. Albo przepłacę albo będę jęczeć [emoji23]

No i jeszcze bym chciała, żeby ta tkanina miała certyfikat dopuszczenia do kontaktu ze skórą niemowląt. Także Good luck for me. Może do porodu coś kupię.

Ale w Gemini zakupy skończone. Także jestem z siebie dumna hahaha aaa [emoji28] Z ubrankami nadal jestem w czarnej d....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja to w życiu tego nie kupię. Muszę mieć wszystko dopasowane, bo inaczej się denerwuję [emoji19] A żeby było dopasowane, to musi kosztować. Z kolei jak coś kupię na siłę, to później cały czas chodzę i psioczę.

Mój mąż tego nie wytrzyma. Albo przepłacę albo będę jęczeć [emoji23]

No i jeszcze bym chciała, żeby ta tkanina miała certyfikat dopuszczenia do kontaktu ze skórą niemowląt. Także Good luck for me. Może do porodu coś kupię.

Ale w Gemini zakupy skończone. Także jestem z siebie dumna hahaha aaa [emoji28] Z ubrankami nadal jestem w czarnej d....
Jeszcze chyba lullalove robi podobne serie - jest stronka babyboutik gdzie sprzedają ich rzeczy trochę taniej. Może tam Ci się poszczesci :)
 
Do góry