reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Dziewczyny siedzę w temacie prześcieradeł. Chcę kupić do wózka prześcieradło do gondolki. Będziemy mieli wózek Bebetto Holland, czy wiecie jaki jest wymiar wewnątrz gondoli? Ja nigdzie znaleźć nie mogę..
Ten podkład jest chyba wyjmowany w wózku żeby założyć prześcieradło? Przyznaje, że nie sprawdziłam :)
 
reklama
obrazki ze strony producenta, dotyczą modelu holland ;)
 

Załączniki

  • holland-01.png
    holland-01.png
    9,7 KB · Wyświetleń: 106
Jeszcze chyba lullalove robi podobne serie - jest stronka babyboutik gdzie sprzedają ich rzeczy trochę taniej. Może tam Ci się poszczesci :)
Popłynęłam. Masakra. Mąż mnie zabije. Chyba że mu ściemnię ile to wszystko kosztowało. To będzie dla jego własnego dobra [emoji23]

No zabije mnie, na pewno mnie zabije.
 
Popłynęłam. Masakra. Mąż mnie zabije. Chyba, że mu nie powiem ile to kosztowało. Dla jego własnego dobra [emoji23]

No zabije mnie, na pewno mnie zabije. Jakby któraś miała brudne okna, to przyjdę i umyję za 200 zł [emoji23] To chociaż trochę mu to zrekompensuje.
 
Popłynęłam. Masakra. Mąż mnie zabije. Chyba, że mu nie powiem ile to kosztowało. Dla jego własnego dobra [emoji23]

No zabije mnie, na pewno mnie zabije. Jakby któraś miała brudne okna, to przyjdę i umyję za 200 zł [emoji23] To chociaż trochę mu to zrekompensuje.
:D Znam to, na szczęście mężowie niechętnie zabijają ciężarne żony ;)
 
To już bardziej prawdopodobne ;) Pochwal się co kupiłaś :D
Jakoś nie wyświetlają się zdjęcia przy otworzeniu zamowienia. Więc zrobię fotkę jak już wszystko przyjdzie [emoji4] Matko wiem że jestem szurnieta, ale po tych zakupach aż przebieram z radości nogami. No cieszę się jak dziecko.
 
Przyszło zamówienie! [emoji16]
Uwaga!! Chwalę się [emoji16]

- otulacz
- białe prześcieradło
- ręcznik
- mietowy kocyk
- brakuje podusi

I w maju zamówię ze dwie pasujące pieluszki muślinowe. Oczywiście te które mi się podobają, tanie nie są [emoji29]

20180417_131232.jpg
 

Załączniki

  • 20180417_131232.jpg
    20180417_131232.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 679
reklama
Przyszło zamówienie! [emoji16]
Uwaga!! Chwalę się [emoji16]

- otulacz
- białe prześcieradło
- ręcznik
- mietowy kocyk
- brakuje podusi

I w maju zamówię ze dwie pasujące pieluszki muślinowe. Oczywiście te które mi się podobają, tanie nie są [emoji29]

Zobacz załącznik 847555
Śliczne! Dla takich ładnych rzeczy warto ginąć ;) A to w paprocie to co to? I jakie ma wymiary? Bo mi się podoba i może bym nawet kupiła :D
No i nie obrażę się jak podasz link do sklepu ;)
 
Do góry