reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

reklama
Czesc dziewczyny, pomóżcie z interpretacja [emoji120]
Od przeszło pół roku mąż stosuje fertilman plus, maca, selen, zaczął się ruszać, dbać o nie przegrzewanie jąder, robił uzg i żylaków nie ma... Co jeszcze aby to poprawić. Czy jest szansa, że uda się naturalnie?
IMG_20210304_103312.jpeg
IMG_20210304_103144.jpeg
 
Czesc dziewczyny, pomóżcie z interpretacja [emoji120]
Od przeszło pół roku mąż stosuje fertilman plus, maca, selen, zaczął się ruszać, dbać o nie przegrzewanie jąder, robił uzg i żylaków nie ma... Co jeszcze aby to poprawić. Czy jest szansa, że uda się naturalnie? Zobacz załącznik 1244607Zobacz załącznik 1244608
Wyniki bardzo dobre :)
Lepkość zwiększona czyli więcej pic wody + ewentualnie ACC w okolicy owulacji :) A tak to oczywiście są szanse na naturalną ciążę :) Pamiętam, że już kiedyś dawałaś wyniki i w porównaniu do tych poprzednich jest poprawa?
 
Wyniki bardzo dobre :)
Lepkość zwiększona czyli więcej pic wody + ewentualnie ACC w okolicy owulacji :) A tak to oczywiście są szanse na naturalną ciążę :) Pamiętam, że już kiedyś dawałaś wyniki i w porównaniu do tych poprzednich jest poprawa?
Wyniki wlasnie otrzymaliśmy więc nie wiem czy jest ogólna poprawa. Wiem na pewno, że wciąż jest to 2%
 
2% w ogólnej ilości to i tak bardzo dużo prawidłowych plemników :) Do tego dobry ruch więc wyniki są OK
W przyszłym tygodniu wracamy do boju po 2 miesięcznej przerwie. Liczyłam, że w trakcie przerwy coś się wyjaśni dlaczego się nie udaje ale wciąż tkwimy w miejscu.. Wszystkie badania wychodzą dobrze...
A co u Ciebie?
 
W przyszłym tygodniu wracamy do boju po 2 miesięcznej przerwie. Liczyłam, że w trakcie przerwy coś się wyjaśni dlaczego się nie udaje ale wciąż tkwimy w miejscu.. Wszystkie badania wychodzą dobrze...
A co u Ciebie?
Mój mąż ma o wiele gorsze wyniki od twojego. Niby lekarze mówią, że jest ok ale ja tez nie wiem co jest przyczyną. Pełno badań i wszystko w miarę ok, a zaraz będzie 3 lata i się nie udaje. Idę do kliniki 17 marca zobaczę czy mają jaki plan/pomysł a jak nie to IUI
 
A robiłyście badania w kierunku immunologii? Np. komórki NK?
Nie wiem co to komórki NK ale miałam robione ASA dodatnie, ANA dodatnie a drugim laboratorium ujemne [emoji23][emoji2356] ANA 2/3/5 ujemne. Genetyczne na krzepliwość prawie idealne przy ponownych staraniach ewentualnie acard... 10.03 idę się dowiedzieć jaki plan. Próbujemy naturalnie czy in vitro
 
reklama
NK to tzw. Natural Killers, poczytaj sobie. Na nie jest steryd i/lub wlewy z intralipidu. Jeśli jest ich za dużo to iui nie pomoze, bo Twój organizm nie pozwoli ciąży przetrwać.
 
Do góry