reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

U Nas Zuzia a dla chłopczyka jeszcze nie mam ale podoba mi sie Maksymilian albo kacper tylko ten maksiu zdrobniale mi nie pasuje
 
reklama
u nas jesli bedzie chłopak do napewno będzie Michał :)A dziewczynka chyba jednak Natalia chociaż zastanawiamy się nad Julią i Michasią-sama nie wiem.....
 
u nas jesli bedzie chłopak do napewno będzie Michał :)A dziewczynka chyba jednak Natalia chociaż zastanawiamy się nad Julią i Michasią-sama nie wiem.....

Madzik mi się Michalina nie podoba za bardzo - sama tak mam na imię wiec odradzam!! Starasznie ze mnie wredna zołza!! oszćzędź tego dziecku:-) jeśli to będzie dziewczynka!!
 
Mi Michalinka się bardzo podba, ale Julia bardziej i gdyby nie to że u nas sród znajomych co druga to Jula to też bym tak dała.
 
u nas jesli bedzie chłopak do napewno będzie Michał :)A dziewczynka chyba jednak Natalia chociaż zastanawiamy się nad Julią i Michasią-sama nie wiem.....

Madziu my to jednak jesteśmy do siebie podobne :-D nawet takie same gusta mamy,mi się też podoba Michał,a co do dziewczynki to napewno dała bym jej Natalia :)))
 
ja nie wiem jak ja się zdecyduje na jakieś imie;-) niby dużo ładnych, a jak przychodzi co do czego to zawsze jest jakieś ale związane z danym imieniem...
 
Mój chłop stwierdził że dla dziewczynki może weronika a dla chłopca sam nie wie mówił coś o Franciszku ale ja jakoś nie jestem przekonana
 
reklama
Do góry