reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

Ale tu dużo Byczków (krówek:):tak:Moja ukochana babcia była bykiem, jak dla mnie super znak:tak:ja i mój M to koziorożce, Emi bliźniak jak jej tata, bliźniaki jak zauważyłam to takie dwie osóbki w jednym, czasem z nimi trudno się dogadać:-D
 
reklama
Bliźniaki? Nigdy ich do końca nie zgłębiłam: dwie natury w jednym, ale mają coś w sobie: moi byli byli bliźniakami :-D:-D:-D Moja najlepsza przyjaciółka i siostra w jednym- również...
 
a ja odkąd lekarz powiedziaż że chyba chłopak to myśle ciężko nam imionkiem,Któraś pisała o Dawidzie,też mi sie podoba ale M nie

Może Damianek albo Michałek?
 
michal bardzo ladne imie:-) Gdyby u nas w rodzinei nie bylo juz zajete to moj synek by sie tak nazywal;-) Jeszcze dwa tygodnie i poznamy plec:tak: W sumie jak dzidzia na to pozwoli:-)
 
aha, no masz rację, Ja mam w rodzinie przyszłego szwagra Michała więc raczej myślę ze sie ucieszy jakby tak nasz synek miał na imię :)
 
reklama
michal bardzo ladne imie:-) Gdyby u nas w rodzinei nie bylo juz zajete to moj synek by sie tak nazywal;-) Jeszcze dwa tygodnie i poznamy plec:tak: W sumie jak dzidzia na to pozwoli:-)

mi takze imie Michal sie podoba- i pewnie tez bym tak dala na imie mojej dzidziuni- ale juz mamy w rodzinie dwoch Michalow- o takim samym nazwisku- brat i kuzyn meza- wiec trzeci to przegiecie----------------------------------------u nas niezmiennie - - - - Gracjan -_- - - - - - -Wiktoria
 
Do góry