reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

No ja też lew, i powiem szczerze, że sama ze sobą nie umiem wytrzymać. Podziwiam mojego M. za wytrwałość i traktowanie mnie i moich humorów z przymrużeniem oka. On jest koziorożcem i łagodzi mój charakterek. :-D Ale mój ojciec z lipca to rak i jeżeli moje dziecko będzie takie jak on, to będzie nieciekawie. Sami indywidualiści :-D
 
reklama
Ja jestem baran -ciazkie zycie z baranem :-p
Moj m to byk hehe ale co to za byk jak on spokojny ,wyciszony ...za to ja nadrabiam :-D

ja tez jestem byk i ostatnie co mozna o mnie powiedzeic to ze jestem spokojna :-):-):-)

ale coz M to strzelec ale jakis super spokojny i wlasciwie to ja sterem w domciu :tak::tak::tak:
 
oooooooooo to u mnie to juz tych raków troche jest ja i moje dzieci a no i oczywiscie nastepny raczek rosnie w brzuszku a moj M to baranek i uwazam ze barany to najkochansze istotki jesli chodzi a faciorów.osobiscie ciesze sie ze bedzie raczek,chociaz dzieciorki w domu to sie chyba pozabijają bo charakterki podobne
 
u nas to jest tak ze ja wymyslilam 1 dla dziewczynki a 2 mam wymyslic dla chlopca a ukochany wymyslil dla chlopaka i drugie ma wymyslic dla coreczki :-)
dziewczynka bedzie miala na imie Nina (na 2 prawdopodobnie Marika)
chlopczyk bedzie mial na imie Stanisław (na 2 chyba Patryk).mam nadzieje ze jednak bedzie dziewczynka ;-). no i niestety bedzie lew. kolejny juz w domu bo ukochany tez lew.
 
ja tez jestem byk i ostatnie co mozna o mnie powiedzeic to ze jestem spokojna :-):-):-)

ale coz M to strzelec ale jakis super spokojny i wlasciwie to ja sterem w domciu :tak::tak::tak:
Bo byczki są takie... do tej pory powiedziałabym spokojne (M Vanilki) ,ale ta ciąża wyzwala ze mnie diablicę :-p Tak... też żem byczek czy raczej boża krówka ;-)
 
reklama
My z moim M też już wypraliśmy imiona.Ja dla synusia będzie Piotruś a mój dla córci Jessica ( ale nad tym jeszcze debatuje bo nie bardzo mi się podoba ta jessica zdrobniale Jessi - jak dla chłopca :szok: ) a wiecie skąd u niego to imię - JESSICA ALBA :-D -faceci
 
Do góry