reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

dzięki, spróbuje z tym bebilonem :)

Sara - u nas pediatra na szczepieniu mówiła,ze do ząbków daleko - zajrzała do buźki jak mówiłam,ze ma objawy wskazujace na zabki. 7 dni po tym wyszedłpiękny ząbek. Tak to jest z pediatrami.
 
reklama
Co do zebow to ja i moj m mamy slabe on to sie boi dentysty i nie dlugo to chuba szczerbaty zostanie:baffled:
Ja lecze zeby od 12roku zycia praktycznie non-stop szostek juz nie mam bo nie nadawaly sie do niczego.


U nas dzisiejsza nocka to koszmar!!!
Nie mam pojecia co sie z nim dzieje?wstawalam do malego chyba z 6razy:szok:normalnie mam powtorke z ostatniego czasu:wściekła/y:
Rano jak wstalam to wygladalam jak zobie,glowe to mnie tak bolala ze szok:baffled:
Szymon wogole dzis daje mi popalic,ciagle marudzi i poplakuje raczki w buzce oczywiscie
 
Dzisiaj - na pół roczku Sandry byłyśmy na szczepieniu. Waga wskazała 6750. Kiedy my przekroczymy te magiczne 7000 :-(
 
u nas 8100
dominika, nie mart sie, moj starszy tyle samo wazyl co twoj jasiek...i zrzucil......tzn wciaz wazy chyba dosc duzo jak na 4 latka bo 20kg ale taki ubity a nie tlusciutki jest
 
Ostatnia edycja:
A u Amelki to jest tak ze jak sie patrzy na buzke to wydaje sie grubiutka a cialko ma takie normalne nie chude ani nie grube;-) ma to chyba po mnie bo ja tez mialam zawsze takie pyzy a chyda jak palec bylam:-D
 
reklama
a co z przestrzeganiem, że dzieci do któregoś tam roku czy miesiąca nie mogą jeść mięsnych wywarów?? że trzeba gotiwać miso osobno i dodawać bez wody do warzywek??

swoją drogą może spaghetti by jej pasowało??;-)
Kakao chyba b edzie ok
 
Do góry