reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Hej dziewczyny,

A ja nadal na laktatorze i maly na moim pokarmie jest :)) mam nadzieje, ze po operacji tez tak ladnie bedzie jadl, jak do tej pory.

PRzez miesiac byla porazka, musialam go dokarmiac bebilonem, bo potrafil wypic nawet 1,3 l mleka, a tyle swojego nie mialam. Ale to ten skok rozwojowy, tak wiec nie dziwcie sie, ze dzieciaki wiszą non stop na cycach.

W nocy tez sie tadziu budzi jeszcze, zwykle 2 razy na jedzenie :/

U nas oprocz mleka od niedawna jest kleik ryzowy, na wszelki wypadek nauczylam malego jesc lyzeczką...
 
reklama
Co do zebow to ja i moj m mamy slabe on to sie boi dentysty i nie dlugo to chuba szczerbaty zostanie:baffled:
Ja lecze zeby od 12roku zycia praktycznie non-stop szostek juz nie mam bo nie nadawaly sie do niczego.


U nas dzisiejsza nocka to koszmar!!!
Nie mam pojecia co sie z nim dzieje?wstawalam do malego chyba z 6razy:szok:normalnie mam powtorke z ostatniego czasu:wściekła/y:
Rano jak wstalam to wygladalam jak zobie,glowe to mnie tak bolala ze szok:baffled:
Szymon wogole dzis daje mi popalic,ciagle marudzi i poplakuje raczki w buzce oczywiscie

ja też miałam ostatnio podobnie, ale na razie odpukać minęło. Wstawałam do malutkiej co godzina a rano myślałam, ze padnę :)
moim zdaniem to ząbki.

Dziewczyny, a chciałabym zapytac czy Wasze dzieciaczki po wprowadzeniu innego jedzonka poza mlekiem zaczęły robić kupki - plastelinki? czy dalej papki?
 
carolin moja wali plasteliny, jak leży na brzuchu to od razu widać że w pampersie coś jest bo wystaję górka:-):-)

hehe, to ogonek rośnie z tyłu :)
aha, czyli w takim razie chyba OK, bo moja własnie też plastelinki zaczęła robić, niby to wygodniej, ponieważ łatwiej się zmienia pieluszkę, ale nie byłam pewna, dlatego zapytałam.
 
u Jaśka tez juz takie "dorosłe" kupy odkąd zaczął jeść zupki.
od razu widać, że jak stęka, spina się - to idzie kupa:-) wysiłek aż na twarzy widać ;-)
 
reklama
Do góry