reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ivaz no to niezly ten Twoj maz;-) ja to niestety mam slabe... a w ciazy to tak mi sie popsuly ze szok:szok: teraz jak bylismy to zrobilam az 6 i jeszcze chyba 2 do roboty zostaly:zawstydzona/y:
ma to po swojej mamie, też w sumie ma ze trzy plomby a ma 60 lat, to chyba jednak geny. Po mnie Zośka mogła by odziedziczyć chyba tylko figurę, bo jem jak koń, a waże 50kg, u nas to rodzinne, moja cała rodzina jest szczupła, a pojeśc lubi:-):-):-)
 
reklama
Oliwier tez nawet jak juz niegłodny to i tak chce cyca (po obiedzie i słoiczku), possie chwile, leci mu mleko ale zachwile zaczyna płakać i wiem ze trzeba go odstawic bo ma po prostu pełny brzuszek:dry: odstawiam i musze g:dry: czyms od razu zajac bo jak nie to ryk... Widać ze brakuje mu przytulenia...
A co do produkcji mleka to mi kurcze zaczyna go ostatnio brakowac:baffled::baffled::baffled: leci na poczatku leci a potem Oliwier sie denerwuje po 3 minutach ze juz nie leci i musi długo memłać:-:)-:)-:)-( mam nadzieje ze jeszcze pociągniemy troche.. Chciałabym jak najdłuzej:-( i mysle że on też:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Ale teraz wierci sie okropnie przy karmieniu od jakiegoś 1,5 miesiaca:-( wierzga, odwraca głowe ,potem znowu łapie, potemw sufit patrzy, chwila przerwy i dalej. Potem dosłownie strzela z cycka, śmieje sie przy tym przygryza mi wtedy sutka zabkami( boli jak choleraaaa:crazy:) i juz raz nie wytrzymałam i krzyknęłam z bólu i sie popłakał:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(
Co by nie było to i tak sprawia mi to przyjemnosc i martwie sie aby było jak najdluzej i aby produkcja nie ustała:tak:


U nas
szpinak też bleeeeee, rozdarł się przy nim okropnie.. Nawet nie próbuje kolejnego sloiczka na razie otwierać:baffled: zreszta mi nieprzyprawiony też nie smakuje:rofl2: wiec wcale się nie dziwię że nim pluje..:-D
 
Ivaz ,niezla jestes-ja waze 61 kg...nikt mi tyle nie daje bo sprytnie to maskuje ale niestety takie sa fakty-i rozmia 40/42.Po prostu po ciazy przybylo mi konkretnie w cyckach i konkretnie biodrach-mam mega szeroka d*pe:-DChoziaz m.sie podoba:baffled::-D
 
Madzik rozruszaj laktator to produkcja nie ustanie;-) mnie zrobili plan poprawy produkcji na tydzień - karmienie co 1,5 godziny z obu piersi (a najlepiej jeszcze przystawić do tej pierwszej) i odciąganie po każdym karmieniu przez 10 minut na pierś. w zasadzie nie odciągałam juz nic ale piersi mam bardziej pełne, Niestey moja córcia ma tendencje do bycia leniem tzn ssie tylko wtedy kiedy samo leci więc te pierwsze kilka minutek. To najsłabsze mleczko - takie do picia bardziej. Dlatego mało pobudza mi piersi i musze taki tygodniowy laktatorowy kierat wprowadzać co chwilka... męczace to jest strasznie i upierdliwe, ale dla mnie też warto. I Madzik pamiętaj... niekoniecznie musisz mieć mniej pokarmu. Podobno pokarm mamy wtedy kiedy karmimiy tzn jak dziecko o danej godzinie dostaje obiadek a potem chwilkę cyca to tego mleczka rzecz jasna będzie mniej wtedy - ale bedzie więcej w nocy - bo wtedy dziecko tez chce jeść albo rankiem:) nie martw się kochana... damy radę:tak:
 
Ola ugotuj rosół normalny dla rodziny,później odłóż kawałeczek kurczaczka warzywka (ja dałam również makarony troszkę) zblęderowałam to wszystko dodałam wywaru z rosołku mała po prostu wcinała nie jadła tak samo pomidorówa furorę u nas robi a wczoraj jadła potrawkę z kurczaka z groszkiem i marchewką do tego ziemniaki i tez potraktowałam to blenderem też jej bardzo smakowało
 
Majka 5mies 2tyg- wazona wczoraj w szpitalu- 7520 czyli przytyla kilogram przez poltora miesiaca- jak na nia super:tak: dlugosc nie wiem, ja ją sama mierzylam to gdzies 73, 74 bedzie .
 
reklama
a u nas znowu od rana jazda:((( mała się troszkę pobawi a potem wsztko co moze akuje do buzi ale ja już nie wierze że to zęby czekam na nie już 2 miesiące i nic chyba jednak do tatusia się podała....... smaruje jej zelikiem dziąsła ale to nie pomaga jak wieczorem znowu bedzie marudzić to chyba dostanie nurofen
 
Do góry