reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Julia pierwsza dawke pneumokokow mial po skonczeniu 2m druga dawka bedzie po polowie wrzesnia.
Pierwsza dawke meningokokow mial 19sierpnia a druga bedzie mial po polowie wrzesnia

U nas kapiel byla zawsze o 20:30 ale od srody jest o 20:15 a dzis bedzie o 20
 
reklama
Nie no dziewczyny chyba znam swoje dziecko już 5 m-cy i wiem kiedy jest zmęczone i kiedy chce spać. Jak przysnie po 18 stej to raczej nie chce jej się spać już o 20 znów.
 
Eve każde dziecko jest inne mój ma takie dni że jak zaśnie o 17-stej obudzi się na kapiel o 18.30 to o 19.30 już śpi
 
Karolcia ---Gabi to jak maly tir:-Dbez urazy oczywiscie:tak: masakra slicznie wazy mala kluseczka
Modroklejka------- Adas rewelacja idzie jak na drozdzach
Ewelcia------co ty chcesz kobito przeciez Twoj synek to chlop jak dąb!! i przyjdzie czas na niego zobaczysz:-D:tak:

My dzis wazeni i hmmm mamy 9 kg:szok::-D myslalam ze juz przystopowala ale nie obiadki jej widze sluza!!!!!!!!!!!!:-)
 
Dziewczyny u nas z tym zasypianiem jest tak od może tygodnia, więc wątpię, że wcześniej zauważałam kiedy jest zmęczony a teraz nie:szok:. U nas są jednak ogromne upały i mam nadzieje, że to przez to. Dziś w nocy budził się co chwilę, więc go do naszego łóżka wzięłam i spał jak niemowlę:-DMoże u niego za gorąco było.
 
Dziewzyny, a w naszej biegunce są już postępy:-) Dzisiaj nie ma krwi w kupci:tak:ale są jeszcze takie rzadkie te stolce, więc musimy dodawać do mleczka smectę. W poniedziałek idziemy do lekarza, będą już wyniki posiewu kału i moczu, to powinno coś wyjaśnić:tak:
 
reklama
Eve - nie denerwuj się;-) może właśnie chce jej się spać?? Ja mam tak z Zuzką. Kąpie ją zawsze 19, albo 18.45 tak mniej więcej. ale mała zwykle ucina sobie krótka drzemkę przed kąpielą. tzn kładę ją o 17, 17.30. czasem nawet o 18. ośpi maruda przez 30-45 minut wstaje i śpiewam jej, że pora na dobranoc kąpię i kłade spać. i usypia w 15 minu. i nie płacze. czasem jeszcze ją karmię o ej 18.30 a potem zaraz po kąpieli czyli jakieś 45 minu później i też je. jak się maruda nie zdrzemnie to wyje...
 
Do góry