reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
a u nas wczoraj kupa po marchewca a dziś po szpinaku rozwolnienie... tzn wodna kupa może tak;-) trochę mnie to niepokoi ale zobaczymy ja będzie w ciągu dnia
 
Justyna - bo szpinak działa rozluźniająco na stolec, u Nadii było podobnie ale to tylko jedna taka kupka, później bedzie juz ok:tak: no chyba ze znów dasz jej szpinak
 
Caro <Eve moze za pozno zauwazacie ze maluchy sa spiace???
Ja jak w pore nie zauwaze to tez mam meksyk np.wczoraj walczylam z nim 10min potem odpuscilam wsadzilam go w spacerowke postawilam przed telewizorem i po 5min sam zasnal.
Wiem ze to nie jest dobry sposob stawianie przed TV ale tak mnie zdenerwowal ze szok bo wczesniej sie ulal i nie dal sie przebrac tylko cwiczy te swoje obroty i lapie za wszystko co sie nie rusza i nie ucieka na drzewo!!!!!

teraz spi na dworze,zobaczylam ze tarl oczka to mu wsadzilam smoka do buzi possal ze 2razy wyjelam mu smoka i spi.

Ola napewno jula sie nauczy jesc z lyzeczki-cierpliwosci.

Co do szczepionek to my po polowie wrzesnie idziemy na druga dawke meningokokow i pneumokokow i 6w1.

moj Szym dzis od rana zdarzyl sie ulac 2razy tak konkretnie i dwa razy go juz przebieralam.
Wczoraj mi wymiotowal zaraz po kaszce,juz nie wiem co jets kiedys wcinal kaszki i bylo ok teraz nie wiem co z nim jest?
W poniedzialek po poludniu mamy wizyte u lekarza
 
moj Szym jadl raz szpinak z ziemniakami-w tamta niedziele ale nie pamietam jaka byla kupa,pamietam tylko ze obiad mu nie smakowal,krzywil sie tak jak bym mu dawala trucizne:-D
 
RAZEM???????????:szok::szok::szok:

A ile płacisz za memingokoki? Bo ja musze zaszczepić Damianka
Ewelcia ma chyba za darmoche, bo jest w Irlandii:-) takiej to dobrze:-p

A co do Caro i Eve to może wasze maluchy faktycznie wcześniej chcą iść spac i dlatego taki meksyk.. U mnie jak Oliwier jest marudny to go odkładam do łózeczka i zostawiam samego, czasem drze sie okropnie, czasem pobujam, usypia w końcu jednak i jak wstaje to jest super dziecko:-)
A wieczorem jak za późno wykąpie to jest własnie meksyk, mimo ze sie bawi itp:dry: Wczesniej dobra była kapiel o 20, potem przestawilismy na 19:30 a teraz to juz lekko po 19 kąpiemy i wtedy normalnie zasypia..:sorry2: ale jak czekam na meza i później go usypia.. po 20.. to jest masakra.. Zazwyczaj drze sie okropnie, wiec cdzekam aż sobie pokrzyczy, potem wyjmuje go na chwile na ręce i zazwyczaj zasypia od razu jak go dotykam i przytule.. Odkładam znowu i już spi...:shocked2:
 
Tak razem:tak:.


Nic nie place bo ja w Irlandii jestem​


Bo mi lekarka mówiła że pomiędzy jednym a drugim musi byc przynajmniej 6 tygodni odstępu bo to za duzo jak dla takiego człowieczka i to konsultowałam z 3 innymi pediatrami i każdy mówił to samo, ale może w Irlandii jest inaczej - zgłupieć można co lekarz to opinia:baffled:
 
reklama
Mój maluda dopomina się o kapiel po 18-stej tzn szykowanko i tak dalej i kapiel odbywa się o 18.30 potem leki, mleczko i odkładam do łóżeczka i musi chłopak sam sobie radzić:-D bo o 19-stej kapie Damianka, potem smarowanie jakieć 30 minut, leki i usypianie:tak:
 
Do góry