reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Jasiek z reguły zasypia na plecach, ale czasami w dzień zasypia na rękach - wtedy go odkładam do łóżeczka lub wózka przekręcając delikatnie na brzuch i tak śpi.

Może po zaśnięciu ją przekręcaj...
 
reklama
dziewczyny a wy pozwalacie spac dziecia ze smoczkami????
ja jak tylko szym przysnie lekko to smoka mu zabieram a czasami to i sam wypluje.

justyna no wlasnie najgorsza ta waga!!!!
niby je normalnie na oko tej doktorki sporo ale malo przybiera:-(a moze on spala tez duzo,bo ciagle sie rusza!!!
 
spać nie... w wózku bez smoka ani rusz. no chyba, że przez sen ewidentnie wypluje - znaczy nie chce bo jak wypadnie to potrzebna jest interwencja.
w nocy mała ze smokiem usypia. teraz jak śpi na brzuchu to zasypia na boczku i ją przekręcam tylko problem w tym że ona ciągnie się żeby na brzuchu wylądować i nie umie sobie poradzić zeby zasnąć...:baffled: a w nocy mała jak zasypia to ma smoka ale szybko go wypluwa i jak się wybudzi to raczej go nie potrzebuje no chyba że ma zły dzień. teraz jak uczyła się spac na brzuszku to potrzebowała za każdym razem. teraz już jak się wybudzi to sama zasypia.:happy2:
a ja zauważyłam, że ostatnimi dniami malutka jakoś bardziej potrzebuje smoka w ciągu dnia... może to niepokój z zębami??
 
Jula zasypia przy cycu, albo na boczku, a potem się przekręca na brzuszek - czasem kilka razy zmienia pozycję z brzuszka na plecki i z powrotem... co do smoka, dopiero jeden raz zasnęła z nim - tak to pluje że hej
w ogóle wczoraj była bardzo niespokojna, po południu chyba z godzinę płakała, przestawała, musiałam ją nosić cały czas :-( w nocy budziła się chyba co 1,5h na cyca - już nawet nie pamiętam dokładnie ile razy, 4 czy 5... myślę, że to zęby... ale jak ja ją w piątek utrzymam na głodnego od 4.30 to nie mam pojęcia :-(
 
dziewczyny a wy pozwalacie spac dziecia ze smoczkami????
ja jak tylko szym przysnie lekko to smoka mu zabieram a czasami to i sam wypluje.

Ja mu pozwalam, bo wiem, że i tak jak zaśnie to zaraz wypluje...
Bez smoczka mu ciężko usnąć.
A jak się w nocy przebudzi i nie ma smoczka w buzi to wsadza sobie kciuk i zasypia, ale jak tylko zaśnie to zaraz kciuk mu wypada.
 
reklama
Ja pozwalam ze smokiem wyciągam i zabieram tylko jak przekładam go spiącego na brzusio to wtedy zabieram smoka żeby się nie udusił i tak śpi do rana.

A ile ważą Wasze dzieci? że tak się przejmujecie wagą
 
Do góry