reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Huraaaaaaaaaaaa :-D:-D:-D dziesiejsza waga Natanusia to ..................................................................................... 6090:tak::tak::tak: przekroczyliśmy 6 kg, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii oby tylko się utrzymało i nie spadło albo najlepiej poszło do góryyyyyyyyyyyyyyyyyy:-D:-D
Zrobił mamusi prezent z okazji ukończenia 4 miesięcy;-):-):tak::-D
 
reklama
Cudny film z Amelką w roli glównej :))):-D:-D:-D
Romek miał dwa szczepienia, raz trzymałam ja, raz tatuś. Ponieważ zdecydowałam się na szczepionkę infanrix hexa był kłuty tylko po razie.
 
Moje maleństwo ale zdolna dziewczynka z waszej Amelki :tak: drugi filmik najlepszy ( tak fajnie cmoka jak jej zabierasz butlę z buźki :-D
co do szczepień to Alanek był szczepiony już 2 razy na pierwszym była ze mna mama i go trzymała a ja prawie płakałam :sorry2: a na drugim poszła ze mną siostraja daje mu płatne szczepionki więc jest kłuty tylko raz teraz mamy szczepienie 23lipiec :tak:
 
Huraaaaaaaaaaaa :-D:-D:-D dziesiejsza waga Natanusia to ..................................................................................... 6090:tak::tak::tak: przekroczyliśmy 6 kg, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii oby tylko się utrzymało i nie spadło albo najlepiej poszło do góryyyyyyyyyyyyyyyyyy:-D:-D
Zrobił mamusi prezent z okazji ukończenia 4 miesięcy;-):-):tak::-D

super że Nataniel przybiera na wadze i przekroczył 6kg :-D oby tak dalej :tak:
 
ATsonia, zgadzam się, że dzieci robią postępy z godziny na godzinę!:tak:
A propos usypiania, to mój Romek jest najtrudniejszy z moich dzieci.:szok:
Nie uznaje smoka:no: - dla Michałka to była podstawa.
Nie zasypia przy piersi:no: - Michał i Krzyś usypiali
Nie toleruje wózka!!!! :szok::baffled:To jest dla mnie najtrudniejsze, bo kocham spacery i z moimi starszymi robiłam kilometry. W wózku jest rozpaczliwy płacz i krzyk. Tak było od początku, dałam za wygraną, chodzimy na krótkie spacery z nosidłem lub siedzimy z Romkiem w ogródku.
Zasypia niestety tylko na rączkach, ale nie jest to długie noszenie - przytula się, zasypia i na szczęście nie wybudza się przy odkładaniu do łóżeczka. Chcę go jednak przyuczać do samodzielnego zasypiania. Nie wiem jeszcze jak? Starsze zasypiały przy piersi...
 
Jeśli pozwolicie, wrócę jeszcze do sprawy Natalki i Miotlicy...no cóż...trochę drogo za ta wizytę...u nas w Centrum braliśmy-50 zł i mama zawsze miała wybór czy chce dostać instruktarz i ćwiczyć sama czy woli umawiac się na wizyty i obserwowac.
NIGDY NIE BYŁO TAK ZE WYPRASZAŁO SIĘ RODZICÓW!!!

Miotlica- trudno mi powiedzieć jak sprawa się rozwinie u Natalki, wygląda na to, że wszystko jest ok, poza tymi rączkami-ale rączki do podporu są bardzo ważne...więc ja powiem tak!!! BĄDZ CZUJNA I OBSERWUJ może być tak że z dnia na dzień Nati zrobi wielkie postępy i Twoje obawy okażą się bezpodstawne, a jak będzie z tym dalej problem to szukajcie dobrego specjalisty z sercem i podejsciem do dzieci.

proponuje Wam tydzien urlopu-luz i zabawa bez żadnych ćwiczeń, żeby i Mała poczuła, że jest wolna od tych wszystkich ćwiczen i ułożen.

Zyczę powodzenia i służę radą.

Atsonia - dzięki za wsparcie. Właśnie postanowiliśmy przez jakiś czas nie męczyć jej żadnymi ćwiczeniami - dziś gdy wróciłam z kursu to spędziłam z nią cały dzień, bawiłyśmy się, wygłupiały, pierwszy raz zaśmiała się w głos :-D:-D
 
reklama
Do góry