reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Ewelcia - super, że Szymuś zdrowy. Na pewno się trochę uspokoiłaś, cieszę się:tak:

Natalia najczęściej zasypia po 21 i budzi się ok.5-6 rano, zje i śpi jeszcze do 9 -9.30:-D:-D Czasami obudzi się ok. 4 to wtedy jeszcze raz budzi się o 7 zje i i tak spi do 9. A więc super, wysypiamy się przy niej:-)
 
Sory dziewczyny ale nie mam czasu na forum a na nadrabianie tym bardziej.
Ewelcia super że wyniki dobre mój też nadal je mało bo 500 góra 600 ml.
We wtorek idziemy na ważenie zobaczymy.
U nas nadal problemy z kupką odstawiliśmy debridat (2 tygodnie go pił )
kupki robił co 3 dni .
Po odstawieniu 5 dni kupy mi nie robił dałam już mu czopek na drugi dzień trochę po czopku zrobił postanowiłam dać soczku jabłkowego bobowity wypił i chyba pomogło.
Tylko dostał wysypki na brzuszku chyba po tym soczku i teraz nie wiem szlag mnie już trafia bo co chwila coś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje że wkrótce to sie unormuje .
Pozdrawiam WAS serdecznie
 
Dominika dużo zdrówka dla Jasia
Ewelcia dobrze że Szymek zdrowy
mamusia u nas z kupką tak jak u was jak drała dwbridat to codziennie a teraz tp różnie co 3, 2 wiem co przeżywasza ile soczku dajesz i jak butlą?????
Moje maleństwo, kitki, miotlica ale ja wam zazdroszcze też tak ym chciała u mnie tak było po porodzie a od 2-3 tygodni masakra 21:30zasypia pbudka o 24, 2-3, 5, i nie śpi do 8 po tym ok 9 zasypia i ok godziny 2 max śpi HELP!!!!! mam nadzieje że jej przejdzie!!!!!!:angry::angry::angry:

A my po usg ciemiączka i wszystko ok pisałam już na głównym :-D:-D:-D
 
z innej beczki : ktoras z mam karmiacych tyllko piersia dostala juz okres?
a i jeszcze jedni : jakiej konsystencji sa kupy waszyvh malubhow? bo mi sie wydaje , ze tadzika sa za rzadkie :/
i jeszcze jedno: czy jest jskies sdziecko nas piersi, ktore nie ma zadnych wysypek? u nas policzki sa nieladne i troszke na raczkach sa takie plamki luszczacej sie skory. dobija mnie to :/
 
Ostatnia edycja:
A Tadzio konczy dzis 3 miesiace!!:tak:
Niestety nie wiem, ile wazy, za tydzien mamy szczepienie, to sie dowiem. Ale obstawiam jakies 5700g.
A u nas niestety zaczely siep roblemy z brzuszkiem... KOLKI!!!:baffled::-(Cos okropnego. Jak zalapalo malego za pierwszym razem, to nie wiedzialam, co sie mu dzieje. Probowalam wszystkiego, nic nie pomagalo. W koncu po godzinie wrzaskow zmeczyl sie i usnal, a ja spanikowana ruszylam do lekarza. U lekarza sie powtorzylo - lekarka jak to zobaczyla, to wypisala nam skierowanie do szpitala z zastrzezeniem, ze jesli sie nie poprawi i maly nie zacznie jesc, to mamy jechac. Ale maly siej akos uspokoił w pozycji jak do odbicia na ramieniu.a potem w domu juz bylo normalnie. No i teraz jak tylko zaczyna plakac (wczoraj po kapieli, dzis po spacerze w trakcie jedzenia) tak nietypowo (bo wczesniej tak sie nie zdarzalo). to go szybko bierzemy na ramie i po klilkunatu minutach jak na razie przechodzi.
Na wszelki wypadek zrobimy badanie moczu i kału. Tylko jak tu zlapac te siuski małego:baffled:
Ac o do nocek, to zwykle Tadzik sie budzi razz w nocy ok. 1-2 i potem o 4-5.Za drugim razem to juz jest dla ktoregos z nas pobudka, bo on juz po jedzonku wtedy chce sie bawic (w nocy to tylko flacha, odbic, zmiana pieluchy i dalej lulu).
Mnie dobija skóra na buzi małego, czoło i policzki są okropne i maly to drapie:-(
Ja jem juz w tej chwili tylko wieprzowine i indyka duszonego, troszke marchewki i sinlac (to jest pyszna taka kaszka dla bezglutenowców). Jak do wizyty u pediatry nie bedzie poprawy, to chyba wroce do normalnego jedzenia, no bo ile tak mozna wytrzymac:confused::baffled:
 
Moja mala w nocy chyba nie sika..:baffled:jak obudzi sie o 4-5 to pampers suchy :confused: dopiero jak zacznie sie chwile bawic to momentalnie jest przemoczony:tak: z jednej strony dobrze bo nie musze w nocy zmieniac (jak miala okolo miesiaca to co 2 h w nocy zmienialam) i nie rozbudza mi sie;-) ale z drugiej chyba to troche dziwne:confused: a wasze maluchy siusiaja w nocy???
 
moje malnstwo - u nas prawie zawsze pampers cięzki jest, a czesto jeszcze kupa wtrakcie jedzenia dojdzie, więc zawsze musze przewijac.
 
Moje maleńswto - ja też zauważyłam, że gdy Natalia budzi się po nocy (ok. 5-6 rano) to często jest pampers suchy. A potem cały dzień siusia bardzo dużo, pampersy ciężkie.
 
reklama
Moje maleńswto - ja też zauważyłam, że gdy Natalia budzi się po nocy (ok. 5-6 rano) to często jest pampers suchy. A potem cały dzień siusia bardzo dużo, pampersy ciężkie.

Dokladnie:tak: Jak powiedzmy ze Amelka obudzi sie o 5 to ma suchego pampersiaka a po 10 czy 15 minutach moze byc on tak mokry i ciezki ze szok..
W dzien tez duzo siusia :tak:

A kupy w nocy to juz dawno mi nie robi:no: cale szczescie:-D
 
Do góry