reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
dobrego masz pediatre jak myslała że to ucho bo zwykle daje rózne objawy

poszliśmy do pediatry z temperaturą 39,3 st., więc najpierw zaczęła od wykluczania.
wykluczyła płuca, oskrzela, brzuszek i gardło (było tylko leciutko zaczerwienione), więc stwierdziła, że to jeszcze może być od ucha.
jak już dotarliśmy do laryngologa to się mu gardło zrobiło czerwone jak nie wiem co. prawe uszko też miał trochę zaczopowane i takie niepewne.
 
Przeczytalam tylko ostatnie posty.
Dominika zycze duzo zdrowka dla Twojego Jaska-biedaczek,Ty sie umeczysz i on tez.
P.S czesto Ci sie budzi w nocy:-(.
Moj ostatnio o 21:15 juz jest detka i wstaje czasami 0 5:30 a nawet o 6:30 a czasami 0 4:30,chociaz dzis wstal o 2 i 5 - wyjatek.
Pomyslalam ze moze po tym syropie na apetyt.

bylam wczoraj z wynikami Szymka u pediatry i wszystko jest ok,powiedziala ze byc moze taka jego uroda i tyle potrzebuje jedzenie.
Wizyte mamy 30 czerwca i zobaczymy czy po tym syropie jest lepiej i postanowi co dalej:tak::tak::tak:
 
To prawda... często się budzi... mam nadzieję, że niedługo zacznie trochę rzadziej...:baffled:
wogóle jest strasznie wytrzymały i żywiołowy bo oprócz tego że często się budzi w nocy to jeszcze w dzień prawie wcale nie śpi


ciesze się, że u szymonka wszystko w porządku.:-) oby ten syrop pomógł. dobrze że jeszcze uda Wam się na kotrolę pójść :tak:
 
Fajnie, że Szymek zdrowy. mam nadzieję, że Jaś też już w porządku. a co do budzenia: Zuzka budziła się na poczatku o 3 i o 5 potem się przestawiła na 4 i 7. raz czy dwa obudziła się o 1 i o 5, ale od miesiaca budziła sie już około 6 rano bez karmienia w międzyczasie. a teraz to już wstaje o 7.30-8:-p mam nadzieję, że tak jej zostanie choć wszystko się może zmienić...:-p a jak tak wstaje to tez czasami się obudzę z zastojem w cycach...:baffled: raz ją budziłam po 4 - jak pierwszy raz m nie wstała bo obudzilam się z bólu... potem jak zaczełam ściagać pokarm to też wstalam po 6 i ścicskałam pierś nad zlewem żeby choć trochę się miękka zrobiła bo nie mogłam już jej dotknąć a teraz jak tak ok 7-8 boli to po prostu biore małą i niech szamie... co się ma mleczko w zlewie marnować nie/?
 
Ewelcia super ze Szymonkowi nic nie jest:tak: po prostu niejadka masz:-D

Amelka budzi sie przewaznie kolo 4-5 potem 7 a dzis np wtala dopiero o 6 wogole zauwazylam ze coraz dluzej spi bez jedzonka:tak: wczesniej to budzila sie kolo 2 potem 5 i 7 a czasem jeszcze o 6:baffled: A po urodzeniu to byla masakra.. co 2 godziny:dry: Wiec teraz to jest luz:cool2:
 
Tu jest tez cos fajnego:tak: Z tej stronki skorzystalam wczoraj z kilku zabaw;-) Nawet stary moze miec radoche:-D:-D:-D

Mam tez ksiege basni mialam malej czytac ale jakos zebrac sie nie moge.. a moze to jeszcze zawczesnie:confused:
 
Ewelcia to masz z Szymkiem to samo co ja z Alankiem wyniki dobre i nie wiadomo z skąd ten brak apetytu :tak: ja zmieniłam mleko na Nan ACTIV i narazie jest ok zajada się i wkońcu je normalnymi porcjami co 2,5 lub 3 godziny :-D

co do budzenia się na karmienie to mój pobudka o 2 i 5 noi teraz koniec spania czasem podrzemie do 6 ale coraz rzadziej mu się to zdarza :sorry2: ja się cieszę że Alan budzi się do jedzenia bo i tak mało je więc zawsze to jeden posiłek na dobę więcej :-p

Dominika a spróbuj Jasiowi dać syrop z butelki zmieszany z twoim mlekiem jak mój Alan był chory to mu rozrabiałam syrop z mlekiem i dawałam w butli to wtedy zjadł bo tak z łyżeczki to też więcej wypluł niż połknął :tak:;-)
 
Witam
my własnie po szczepieniu jesteśmy 6w1 + pneumokoki-ale było płaczu:-(
Przy okazji znam nowe wymiary Dominika: waga 6500g (ur. 3210g) więc podwoił:tak:, wzrost 60 cm (ur. 50cm), obwód główki 40,5cm (ur.35,5cm). Wszystkie badania wyszły dobrze. Na początku nie chciał główki ponieść na brzuszku, ale potem się zdenerwował i tak wysoko podniósł, aż go pani doktor pochwaliła:tak::tak::tak:
 
reklama
Ladnie aczynaja spac Wasze maluszki, a moja Nadia cos nie chce sie przestawic:baffled: dalej zjada o 20, 23-24, po 150ml i i tak budzi sie z zegarkiem w reku o 5 rano głodna:baffled: Chcialabym wykluczyc to karmienie o 5 albo choc to o 23 (choc wole o 5 bo musze sie budzic a o 23 jeszcze nie spie;-)) ale jak na razie nam sie nie udaje. Budzi sie i tyle:baffled:
 
Do góry