reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelcia no to super ze już Szymonek lepiej się czuje, czasem faktycznie niektóre leki moga tylko zaszkodzić.
Co do kupy to ja też teraz przeżywam wielkie:szok: Oliwier robi raz na 2 dni ale jak robi to taka że prawie się wylewa:tak: Dziś nie było męza a bałam sie sama pierwszy raz kąpać (do tej pory tylko mąż kąpał) więc musiałam najpierw ręcznikami papierowymi zebrac:-D ale potem i tak byla kąpiel bo pojawiły się potówki w pachwinkach i kolo pieluchy:-(
Wykąpalismyw krochmalu, powietrzyłam chwile i prawi znikneły.
To samo na buzi po spaniu go obsypało, przemyłam przegotowaną wodą ciepłą i zniknęły jak ręką odjął. Kurde ale miałam stracha czy to napewno nie jakas alergia:baffled: Chyba to nie znikało by tak w 5 minut?
Dobra walcze dalej z laktatorem-musze jeszcze odciagac bo jednak brodawki sie nie wygoiły:-( a mały znowu płacze i marudny że cyca nie ma:-(

Ewelcia a to jakich pieluch teraz używacie? w wiekszej by kupa wyleciała czy jak?
no tez sie ciesze ze z synkiem ok:-):-):-)juz mu nie dam tych kropli:baffled:
dzis zjadl od razu prawie 150ml.
uzywam Pampersow2,ale na poczatku mialam Huggisy1 i jak dla mnie lipa,slabo chlona i maly mial wszystko czerwone.potem przezucilam sie na Pampers1 a od jakiegos czasu na 2ki,ale szkoda mi bylo tej paczki Huggisow wyrzucic wiec czasem mu zakladam.
Z pampersow przewaznie mu wylatuje bo sa luzniejsze:baffled:
ostatnio skarpetki nawet mial w kupie:-D:-D:-D

oby te krostki znikly.
moj mial male czerwone w srode wykapalam go w Oilatum i juz nie ma:-)j
 
reklama
dla mnie huggiesy to też porażka:baffled:
u nas małemu zostawało na skórce dużo tych takich galaretkowatych grudek po tym środku co wiąże mocz:baffled: wkurzało mnie to strasznie. mam nadzieje ze wiesz o czym mówie.
My używamy happy od urodzenia, huggiesy mielismy jedną paczkę w prezencie od szpitala jak wychodzilismy i napewno wiecej nie kupie, dobre sa tez pampersy bo teraz tez paczkę mielismy. Ogólnie używamy happy bo sporo taniej nam wychodzą, 19 zl za paczkę 42 szt (kupujemy od producenta na sklepie internetowym:tak:) i chusteczki belli też super mogę ogólnie polecać bo paczka wychodzi tam gdzie kupujemy po 4 zł a sa lepsze dla mnie niż nivea.:-)
 
my kupiliśmy happy i pampers happy są sztywniejsze i jakoś mi nie podchodziły.... została nam jedna paczka 1 teraz mamy pampers 2 i jestem zadowolona...
 
my własnie happy chcieliśmy bo sa takie szerokie, to tak jakby podwójnie pieluchować dziecko wiec na razie ich używac napewno będziemy ze względu na bioderka. Tak na zaś.
Dobra a teraz przerwa od forum na 2 dni:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie jak zwykle po kilku dniach :eek:nie mam czasu nadrobić forum a szkoda może bym się czegoś dowiedziała :tak:
Ewelcia jakie kropelki dawałaś małemu bo ja daję espumisan i też tak myślę czy one jeszcze nie pogarszają sytuacji .
Mały ma kolki wieczorem i niekiedy nad ranem.:szok:
Ze spaniem nadal katastrofa:confused2: przy mnie tak mnie w nocy cmoka że sutek mnie już jeden boli.
We środę szczepienie i chyba wprowadzimy butlę na noc może mały prześpi więcej niż śpi bo ogólnie dziś np spał ładnie po 3 godziny ale czasami 3 godziny potrafi w nocy płakać.
Czy ktoś podaje butlę na noc (karmiąc jeszcze piersią)
Jak tak to jakie mleko i jaka ilość nie wiem od ilu zacząć?
Boję się że jak wprowadze mleko to mały jeszcze większyk kolek dostanie i sama nie wiem co zrobić.
Pozdrawiam dziewczyny i maluszki :-)
 
Witajcie jak zwykle po kilku dniach :eek:nie mam czasu nadrobić forum a szkoda może bym się czegoś dowiedziała :tak:
Ewelcia jakie kropelki dawałaś małemu bo ja daję espumisan i też tak myślę czy one jeszcze nie pogarszają sytuacji .
Mały ma kolki wieczorem i niekiedy nad ranem.:szok:
Ze spaniem nadal katastrofa:confused2: przy mnie tak mnie w nocy cmoka że sutek mnie już jeden boli.
We środę szczepienie i chyba wprowadzimy butlę na noc może mały prześpi więcej niż śpi bo ogólnie dziś np spał ładnie po 3 godziny ale czasami 3 godziny potrafi w nocy płakać.
Czy ktoś podaje butlę na noc (karmiąc jeszcze piersią)
Jak tak to jakie mleko i jaka ilość nie wiem od ilu zacząć?
Boję się że jak wprowadze mleko to mały jeszcze większyk kolek dostanie i sama nie wiem co zrobić.
Pozdrawiam dziewczyny i maluszki :-)

mamusia ja dokarmiałam mojego Alana na noc butlą dawałam mu Bebilon dla dzieci z tendencją do kolek i zaparć ale niestety zrezygnowałam bo mały mój ma kolki a jak dokarmiałam modyfikowanym to wydaje mi się że miał jeszcze gorsze kolki :eek:
co do kropelek na kolki to juz pisałam że mój miał jeszcze gorzej po tych kroplach ja kupiłam Infakol:baffled:
a teraz walczymy dalej z kolkami ale od 3 dni podaje mu KMINEK i mały łagodniej znosi te kolki i pierdzi dużo i robi kupy bo wcześniej był z tym problem :tak: także dziewczyny których dzieci cierpią na zaparcia i kolki polecam KMINEK po wypiciu zaraz jest kupa :tak:
 
a co do chusteczek... testowaliśmy chyba wszystkie i najbardziej podchodzą mi "dzidziuś" ale różowe... są tak jakby tłuste i bardzo ładnie wszystko ściągają
 
reklama
dziewczyny, prosze pomóżcie.Nie wiem czy to kolka czy nie. Mała ma juz drugi dzień tak. Noc przesypia pięknie. Później okołopołudnia kupka a potem to już cały dzień nie chce spać, ciągle jej sięulewa,takie straszne bulgoty w gardełku, noszę ją do odbicia ale mało pomaga. Malutka męczy się straszliwie.Aż dowieczora. Wieczorem zrobi kupę i się uspokaja i znów śpi.NIewiem jak mam jej pomóc, płacze przy tym bochyba brzuszek boli.Jak ją przystawię do piersi przestaje płakać i ssie,czasem zaśnie - ale tylko na jakieś 10 minut i spowrotem płacz,noszenie do odbicia...
 
Do góry