reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Justyna- dzieki ale akurat dzis wieczorem dokopalam sie do alergologa dzieciecego:tak: troche smieszna sytuacja w ogole on leczyl mnie 15lat temu i moja mam dala mi nr sprzed 15lat zebym dzwonila i pytala go czy gdzies przyjmuje jeszcze:-D Ale sie okazalo ze tak, w tym samym miejscu nawet:cool2: W przyszlym tyg pojde a facet ponoc swietny- moja mam tak twierdzi przynajmnije, kiedys byl dyrektorem kliniki uniwersyteckiej wiec chyba zna sie na rzeczy:tak: A jutro ide do dermatologa pisalam na wz o tym
 
reklama
Gosia świetnie że ci się tak szybko udało, no i do zaufanego lekarza.
Mama nadzieję, że szybko zdiagnozuje co z Majeczką :tak::tak:
 
Byłam ze starszym synem na bilansie i okazało się że ma płaskostopie i troche czytałam i dowiedziałam się że dzieci się rodzą z płaskostopiem i powinno się unormowac ok 4 roku życia ale najlepszy sposób na mięśnie stópek to gilgotanie dzieciaczki w stopy że podkurczły paluszki
 
Jadzka,a ja doslownie wczoraj czytalam ze plaskostopie u dzieci to 3 roku zycia jest "fizjologiczne" i ze dopiero po 3 r.z.wysklepia sie podeszwa jak u doroslego.
Widac sa rozbieznosci.Dla mnie gilgotki w stopy to tez tortury!:-D
 
Saro ale Jadzka pisała, ze u starszego syna lekarz stwierdziła plaskostopie, a z suwaczka wynika ze on ma ponad 4 lata
 
kochane jestem bierna ostatnio , ale szpital w domu ferie bomba cala rodzinka wlacznie z tesciami i rodzicami moimi na antybiotyku....

Wojtek dzisiaj tez antybiotyk dostal bo zaczal goraczkowac...nie wiem czy to wina zebow czy moze chorobska....
 
Jadzka,Ivaz-no jasne ze tak,ja ze zmeczenia nie doczytalam:tak:
4 letnie dziecko moze miec jak najbardziej plaskostopie juz:baffled:
 
reklama
muszę się wam pochwalić, że oprócz nu nu o którym wam mówiłam ostatnio Zuzia bezbłędnie pokazuje w książeczkach truskawkę i banana:-p nie żeby kotka czy krówkę... ona pokazuje owoce:):-D i misie:-D jest je w stanie zlokalizować wszędzie, na każdej kaszce, pudełeczku książeczce pokazuje misie. :-D
 
Do góry