reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Mierzenie tez by jej sie przydalo woja droga,bo dawno jej nie mierzylam ale na pewno nie ma wiecej jak 80 cm bo widze po biurku ktore ma 75 cm wysokosci:-D
 
reklama
Moja Zosia waży 9,5kg i mierzy 78cm, chodzi w rozm 80, niektóre ubranka jeszcze 74, na wiosnę/lato kupuje 86, bo teraz już nie bedzie tak szybko rosła jak w okresie niemowlęcym. Dzisiaj kupiłam jej buciki rozm 19 i są za duże, całe szczęście, że mogę wmienić na mniejsze
 
Gosia zdecydowanie alergolog dziecięcy - jeśli są zmiany skórne to alergolog może Cię pokierować do dermatologa żeby skonsultowac zmiany. kurcze, mam nadzeję, że znajdziesz takiego fajnego lekarza jak ja...:tak:
 
Jeśli lekarz specjalista to tylko dziecięcy. Mamy prownanie jeśli chodzi o laryngologów. Lekarz poprostu musi też mieć podejście do dzieci :tak:
 
Gosia - jeżeli nie możesz naleźć specjalisty w swojej okolicy to może zadzwoń do przychodni do której jesteście zapisani albo do szpitala i zapytaj po prostu - powinni wiedzieć
 
Hej dziweczyny zaczęłam się niepokoić o Igorka nie wiem może to normale ale wcześniej nam się nie zdarzało...Mały od pewnego czasu zaczął bardzo mało sypiać nie wiem budzi się cały czas w nocy ,nie chce spać u "siebie" w łóżeczku zrobił się jakiś niespokojny,a nie ma powodów by tak było ;/ Od 3 miesiąca życia przesypiał mi całe nocki nie budzi się na karmienie a tu nagle takie rzeczy...Może którejś z was maluch też tak dał popalić?? Bo w zasadze nie wiem czy iść z tym do lekarza...Ostatnio stwierdziła że z byle czym przychodze a tam są chore dzieci...Dodam że mały ząbkuje ale wcześniej nie narzekał...Pozdrawiamy ;)
 
Ewa ale miałaś fajnie że już od 3 miesiąca tak ładnie spał :tak:mój przespał pierwszy raz całą noc dopiero w styczniu tego roku!! :sorry2: możliwe że dokuczają Twojemu zęby górne, u mojego górne przechodził boleśnie i też w nocy odreagowywał. Może też przeżywa to co się działo za dnia. Albo to kolejny skok rozwojowy.
 
Ewa jeśli zabkuje to masz odpowiedź, poza tym dochodzi skok rozwojowy i etap lęku separacyjnego. Minie, tylko musisz być cierpliwa... i nie dać się wodzic za nos, bo jak maluch zobaczy jak fajnie i łatwo mamę przekonać do wspólnego spania to już się nie uwolnisz:-)


Gosia - znalazłam dla Ciebie alergologa, pediatrę, czyli taki sam zestaw jak w moim przypadku. lecznica też jest ta sama więc ceny moga być wysokie ale nie wiem dokładnie jakie, musisz zadzwonić do rejestracji (ten warszawski numer) i sie dowiedzieć. ja płaciłam 110 zł - ale warto było - a poza tym uzyskałam szybszy wstęp do przychodni nfz więc się opłaciło.
tu jest adres:
LUX MED - Grafik pracy lekarzy
babeczka nazywa się JEDYNAK-WĄSOWICZ URSZULA . nie wiem kto to jest - możesz poszukać może w necie są jakieś info na jej temat (np na stronie znany lekarz), albo .... ja poprosiłam o namiary na dobrego alergologa na forum szkoły rodzenia do której chodziłam (ma profil na naszej klasie) i tam dziewczyny mi poradziły. spróbuj poszukać na regionalnym forum może dziewczyny Ci doradzą.
 
Ewa, to minie zobaczysz, co jakiś czas Ada też zmienia swoje zachowanie. Jakiś czas temu też spala mi bardzo niespokojnie w nocy a w dzień to już w ogóle masakra. Także cierpliwości :-)
 
reklama
Ewa 71 u mnie podobnie,generalnie teraz już lepiej ale bywało że mała spała 6-7 godzin na dobę w nocy sceny i meksyk potrafiła wybudzić się o 1 i nie spać do 4,od 2 do 5 miesiąca spała cała noc nie budziła się na jedzenie mimo ze była na piersi a później jakby mi ktos dziecko podmienił,teraz tez nie jest najlepiej ale już nie wybrzydzam bo wiem że może być gorzej
 
Do góry