reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Brawo dla Zu
Moja pokazuje tylko kotka i pieska, a nowa umiejętność to taką ze jak wchodzi za zasłonę bawić sie w a ku ku to już bawimy się w pełni bo Zośka odchyla zasłonę i woła "a ko ko".
 
reklama
Julek pokazuje w ksiazeczce pieska,rybke,owieczke,konika,czasem konika itp.No i bezblednie balony-dzis kilka razy przy gosciach wywolalam bidulke do odpowiedzi i pokazywala paluszkiem balony,takze tate (mojego m.) a mnie dzis nie chciala pokazac ale wczoraj pokazywala:tak:
 
Gratulacje,zdolne dzieciaczki :tak:
Marti tez cos wreszcie mówi po okresie milczenia od paru dni mówi papa,daj,błep to znaczy jesć kanapeczkę.Pokazuje gdzie ma picioszkę,nu nu,i wszystkim się zachwyca robiąc głosne yyyyyyy,az się zapowietrza :-D:-D:-D
 
Gosia nie jest aż tak rozwinięta intelektualnie jak wasze szkrabki, nic nie umie pokazać, gada na okradło tata, a o dziwo mama mówi tylko gdy ja jej czegoś nie chcę dać, jakby prosiła "mama", jak jej zrobię "Małgosiu no no no nie wolno tego ruszać" to puszcza to czym się bawiła i robi sama "nonono", robi papa (ale kiedy jej się spodoba:-p najczęściej jak już osoba wyjdzie i drzwi się zamkną :-D) baba, dada rzadko .... i to wsio ;-)
 
hej!:) wracam po chwilowej nieobecności, teśc jest u nas i jakoś nie było czasu..
Mamy kolejne ząbki - dolne 4:) nie dodałam jeszcze w suwaczku..:)
Niki łapie ostatnio wszystko. Co się jej pokaże zaraz naśladuje. Zaczęła mówić nowe słowa: nie ma, nie, tak, daj, dziadzia, dzidzi. W szoku jestem, ze tak szybko zaczyna gadać, dla mnie ciągle jest taka malutka ;) Jest teraz na etapie pokazywania wszystkiego palcem. Swietnie to wygląda jak bez przerwy łapkę wyciąga i pokazuje każdą rzecz. Coraz cześciej jak stoi puszcza rączki i usiłuje stać bez trzymania, jeszcze słabo jej to wychodzi.
Ostatnio dziadek powiedział: ale tymasz śliczną bluzeczkę na sobie, Niki zaczęła ja pokazywać, ogladać...masakra ile takie dziecko już rozumie:)

No i gratki dla waszych Maluchów, zdolniachy z nich:):)
 
alcikk-juz 4???ale wasze dzieci sa rozwiniete!:szok:

Julita jak juz ma dosc jedzenia to ostatnio pokazuje mi papapa podczas karmienia.To chyba znak ze jest najedzona i mam dac jej spokoj.No i odpycha raczka jak juz nie chce.
 
reklama
moja odwraca buzię w bok:tak:
robi jeszcze cacy:) próbowałam ją wieki nauczyć bo o psa chodziło bo waliła w piesiuka aż huczało:szok:
a dzisiaj się nauczyla, że jak się mowi dziękuję to ona kiwa głową tzn pochyla główkę w dół... ale robi to z takim impetem że aż ją chyba boli:blink:
 
Do góry