reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Ale zdolne Wasze dzieciaczki - wszystkie bez wyjątku :-D
alcikk - już 4-ki niesamowite :shocked2::-)
Dziewczynki chyba faktycznie szybciej się rozwijają i wszystko łapią, chłopcy to jakoś leniwi są czy co? :-p Mój tak sie zachowuje- nie skupia się tylko wszędzie mu śpieszno. Nic nowego nie umie, nadal żadnego papa, klaskać nie chce też, czasem przebije "piątkę". Jak nie chce czegoś jeść albo pić to wykręca buzię i odpycha ręką. Za to coraz częściej próbuje iść - puszcza się i chce do przodu, ale nie umie ruszyć jakby z wrażenia zapomina o nogach, dziś raz tylko zrobił dwa kroki, a tak to leci na cztery łapki, ale jesteśmy coraz bliżej ;-)
 
Heh mój igorek właśnie po raz pierwszy zrobił kosi kosi...wcześniej próbowaliśmy ale nie mógł załapać chyba :-D:-)
 
A Jasiek dzis pierwszy raz przeszedł pół pokoju (ze 3 razy) :-D:-D:-D
ale byliśmy z niego dumni!!!!:-):-)
nie zdążyłam niestety złapać na komórkę, chociaz miałam w pogotowiu,ale jak pzyszło co do czego to nie zdążyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
akurat jak go zachęcałam z komórka w reku to tylko pokazał pare razy jaki jest duży i ile ma zmartwień, a potem sie wkurzył, ze cos jeszcze od niego chcę:-D
ale widać było, że mu się spodobało, fajowo wygladał taki mały bąk człapiący!

aha, a jeszcze jak go m za ręke prowadził to tak fajnie kopał piłkę, mój m juz wniebowzięty, malo sie nie popłakał jak Jasiek tak fajnie ta piłke przed sobą kopał :-)
 
:-D:-D:-D:-D następna masochistka
Nasza jak robi cacy psu to całą garść sierści ma w ręce,a my gęby poobijane :-D


no u nas tez tak było do tej pory, ale teraz cacy jest delikatniej... powiedzmy:-D

iśku - chyba masz rację, ale chłopcy chyba szybciej ruchowo idą do przodu:-D poza Zośką ivaz która chyba wszystkich bije na głowę:):-D:-D


a tak sobie pomyślałam, że my późne marcówki mamy gorzej:-) bo jak nasze dzieci cos w końcu zrobią to wasze już to umieją i nasze nowości juz nikogo nie cieszą, tzn ciesza ale juz tak nie ekscytują...:-) nastepnym razem się pospieszę z rodzeniem, albo zapisze się do onnego - późniejszego forum:-):-):-)
 
Brawo Jasiek!:tak:
Justyna-czasami mlodsze dzieci przeganiaja te starsze.I wtedy mamy starszych dzieci maja gorzej,bo tez by chcialy zeby ich pociechy juz cos umialy (np chodzic jak Szymon i Zoska-come on Julitka ty leniuszku!).Ja sie ciesze ze wszystkich osiagniec "naszych" dzieci:)

A po ukonczeniu roku znikaja roznice-tak mi mowila kiedys neurolog-dzieci wczesniaze juz nie sa wczesniakami (chyba ze sa skrajnymi to do 18 mies sie koryguje ich wiek),dziecko 13 mies a np.16 mies to juz to samo.Rozwoj po ukonczeniu roku jest skategoryzowany 12-18 mies.,juz sie nie dzieli na miesiace.czyli niejedno dziecko w wieku 12 mies moze przegonic swojego pol roku starszego kolege-juz cechy indywidualne beda sie liczyc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny dzieciaczki nam idą jak burza choć mój jakoś się nie kwapi do pokazywania najlepiej co mu wychodzi to wyciąganie rączek żeby wyjść z łóżeczka :-):cool:ale wszystko przed nim gratuluję waszym pociechom :cool:
 
reklama
a tak sobie pomyślałam, że my późne marcówki mamy gorzej:-) bo jak nasze dzieci cos w końcu zrobią to wasze już to umieją i nasze nowości juz nikogo nie cieszą, tzn ciesza ale juz tak nie ekscytują...:-)
Z drugiej strony mamy lepiej bo jak się naczytamy co potrafią robić inne dzieciaczki to się nastawiamy psychicznie zawczasu ;-):-)

maniulka- gratulacje dla Marti :-)
 
Do góry