reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Kuba rano dostaje kapsułkę wit. D3, a wieczorem tran, tego cebionmulti ani żadnych innych preparatów witaminowych nie daję, bo nasza pani pediatra nie zaleca.
 
a ja mam pytanko do dziewczyn ktore maja problemy skorno-alerologiczne z dzieciakami:
Do jakiego lekarza lepiej isc w zwiazku z tym świadem i wysypkami Majki do dermatologa czy alergologa?? I czy ten specjalista ma byc specjalny dzieciecy czy moze byc dla doroslych?? Bo w szukalam w Krk na necie i na na nfz znalazlam tylko jednego dermatologa dzieciecego ale termniy sa na pol roku:baffled: tlye nie moge czekac a prywatnie nic nie moge wyszukac:no:
 
Maniulka - Nadia była ważona w październiku i juz wtedy ważyła 9300:shocked2: zastanawiam sie ile teraz wazy ale przyznam ze az sie boje ja zwazyć, a ubranka to na 86 są na styk juz, albo z angielskich to 12-18 m-cy
 
Gosia-lekarz koniecznie dzieciecy.Do dermatologa nie trzeba skierowania,do alergologa tak (daje pediatra),chyba ze idziesz prywatnie.Alergolog jest bardziej zaawansowany niz dermatolog,wiec jesli jestes pewna ze to na tle alergicznym to idz od razu do alergologa.nam pomogla 1 wizyta u dermatologa i narazie koniec:tak:
 
U nas ostatnio bylo rowno 10kg,teraz nie wiem,musze zwazyc,moze jutro i dam znac:tak:Ale ubranka to my nosimy 74!:szok:A dziewcze ma 76 cm wzrostu-jak to jest?Oczywiscie kilka ubranek 12-18 mies tez,ale glownie 74 i doslownie kilka 80.
 
reklama
Do góry