reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dokładnie, to nie wyścigi kto ile waży.
Cieszcie się dziewczyny, że nasze maleństwa zdrowe i silne i dobrze się rozwijają. :tak::tak::tak:


Mi nie chodziło żeby nasze dzieci ( te które mniej ważą ) goniły do tych co ważą więcej i że jakis wyścig:eek: tylko że jakby jadły więcej w okresie noworodkowych to ważyłyby więcej a że były niejadkami to nie nadgonia wagi takiej jakiej mogłyby osiągnąć jakby jadły :sorry:
Ale namotałam ale mam nadzieje że wiecie o co chodzi :-D:-D:-D

A oczywiście się cieszę bo mam zdrowego malucha silnego i dobrze się rozwijającego i bardzo pogodnego :tak::-)
 
reklama
Dziewczyny obnizaliscie juz spod w lozeczku?? bo ja jeszcze nie ale chyba bede musiala jutro to zrobic bo mala juz za bardzo sie podciaga.

I tak z ciekawosci chcialam sie zapytac czy juz jakis maluch samodzielnie siedzi???:-)
 
Dziewczyny obnizaliscie juz spod w lozeczku?? bo ja jeszcze nie ale chyba bede musiala jutro to zrobic bo mala juz za bardzo sie podciaga.

I tak z ciekawosci chcialam sie zapytac czy juz jakis maluch samodzielnie siedzi???:-)


ja jeszce nie obnizyłam ale będę musiała to zrobic w najblizszym czasie bo Alanek też juz coraz bardziej się podciąga :tak:
 
Avanti masz rację namotałaś :-D:-D:-D

jasne że to nie wyścig :-D mnie na tym wątku ciekawi czy Wojtek mieści się w jakiś normach, bo wszyscy w koło mówią że jest duży jak na swój wiek, Iza była średniaczkiem na 50 centylu, a ten łobuz rośnie jak szalony i lepiej mi jak przeczytam że inne dzieci są też takie duże;-):tak::-D
 
a u nas ostatnia waga szpitalna Miki miał 5 miesięcy i 5 dni - 6,400 kg:eek: mała gąsieniczka z niego, bo co zje to spali pełzając albo się wiercąc - i jak ma przybierać kiedy wszystko do okoła bardziej interesujące i szkoda czasu na jedzenie:no:
 
MM ja już obniżyłam łóżeczko tzn.od razu jak je w No skrecalismy to na ten niższy poziom ale nie najniższy taki pośredni w sumie nie zna się dnia ani godziny więc lepiej uważać :tak:
Ja dzisiaj podglądałam lutówki zaglądam tam czasami żeby poczytać co z Juliankiem(modle się o jego zdrówko)i byłam w szoku tam juz dzieciaczki raczkują,stoją szok a tylko miesiąc różnicy:szok:
 
reklama
MM ja już obniżyłam łóżeczko tzn.od razu jak je w No skrecalismy to na ten niższy poziom ale nie najniższy taki pośredni w sumie nie zna się dnia ani godziny więc lepiej uważać :tak:
Ja dzisiaj podglądałam lutówki zaglądam tam czasami żeby poczytać co z Juliankiem(modle się o jego zdrówko)i byłam w szoku tam juz dzieciaczki raczkują,stoją szok a tylko miesiąc różnicy:szok:

Raczkuja? stoja? :szok: jestem w szoku:-p A kto to jest Julianek?
 
Do góry