reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Jasiek też na przodzie tego chlubnego/ niechlubnego peletonu...:eek:
zaraz za Waszymi szkrabami, prawie 9,5

mam nadzieję, że już teraz tak szybko nie będzie przybierał...
 
A mój Alanuś chyba jeszcze 7kg nie przekroczył :sorry: zobaczymy w piatek na szczepieniu ile waży ale napewno nie za dużo ( mimo że ostatnio nawet ładnie je to i tak mało na wdze przybiera :eek: )
 
Atsonia - u nas dokładnie tak samo, na wznak od zawsze, choć ostatnio czasami zasypia na boczku a potem przekręca się na plecki. Smoczek i pieluszka do zasypiania niezbędne - pieluszka ląduje na głowie i buźce nieraz, ale zasypia bardzo ładnie sama.:tak:
 
Ja tam się wcale nie martwię, że nie nadgoni Natalia. Widzę, ze rośnie i jest pogodna, a to najważniejsze. 19 sierpnia ważyła 6300 i skończyła wtedy 5 miesięcy.
 
reklama
Dokładnie, to nie wyścigi kto ile waży.
Cieszcie się dziewczyny, że nasze maleństwa zdrowe i silne i dobrze się rozwijają. :tak::tak::tak:
 
Do góry