reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

no i się nie udało zważyć tak się darła po kąpieli że musiałam ją szybciutko nakarmić - mężowi się wyślizgnęła i przygrzmociłą głową w kabinę:eek:niegroźnie!!!:szok: bardziej panikowała....
 
reklama
Jak juz kiedys pisalam Szym zasypia na boczku ze smoczkiem,chwile possie smoka i wypluwa albo mu wyciagam a pozniej przekrece sie na plecki
 
miotlica- dokladnie!!! i jeszcze melodyjka z pozytywki, jak na spacerze kiedyś zapomniełam pieluszki wziąć to tak się kręcil i marudził, że musialam apaszkę z szyji zdjąć i był dopiero odjazd :-D
 
To chyba tylko Patrycja śpi różnie, sama czasami nie wiem jak ona chce leżeć, ona chyba zresztą też :-D. Kręci się z boku na bok potem na brzuch :-D raczej zasypia na boku lub na plecach, a jak się ładnie odwróci na brzuch to śpi na brzuchu jak sie odwróci dla niej nie wygodnie to zaczyna marudzić ;-):tak:
 
No i chyba wykrakałam sobie bo Ada dostała kataru :-( Poza wodą morką i Fridą coś sie da zrobić by go zniwelować??
maść majerankowa jak dla mnie jest do d... w ogóle nie pomogła ali..... my stosowaliśmy sól ale za to bardzo często.... pierwszy wtrysk odczekać min-dwie i dopiero frida po odciągnięciu znowu ... jak furczała to znowu oddziąganie i znowu wtrysk jak nie furczało to już zostawialiśmy ..... ale zawsze po odciagnięciu wszystkiego co się dało jeszcze robiliśmy dodatkowy wtrysk żeby nawilżyć
 
reklama
Do góry