reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
moje malenstwo - a moze to rumien niemowlęcy? Tadzik mial, pomoglo, jak przestalismy go przegrzewac:tak:
a w ogole to Tadzikowi tez niekiedy brzuszek obsypuje, ale zwykle po dniu znika, nie mam pojęcia co to jest.
Nie podobają mi się policzki malego, to chyba jednak skaza:crazy: pediatra kazala nic nie elimionowac z diety na razie, ale ona mi to mowi od samego początku. A te policzki chyba sie pogarszają:baffled:
A mi sie wyjasnilo, czemu moje grzeczniutkie dziecko wczoraj tak duzo plakało - to jednak nie byla kwestia moich chwytów. Wieczorem po kąpieli maly jak zwymiotował, to wszystko co w łóżeczku bylo do prania:baffled: potem jeszcze raz juz troche mniej i byl spokoj. Od razu usnął i od tego czasu znow jest wesolutki. Tak więc cos bylo z brzuszkiem wczoraj, dobrze, ze to tylko takie jednorazowe.
 
Moonik, mój mały dzisiaj strasznie płakał, dałam mu Viburcol, nie pomogło, dałam Sab Simplex i po jakichś 5 min baaardzo dużo zwymiotował, na szczęście teraz już śpi....​
 
A moze jej mleko zmienilas?a herbatka? a moze proszek?
a to nie sa potowki.
sory ze tak dziwnie pisze ale nie mam weny na pisanie:crazy:

To sa chyba potowki.. nie wiem gdzie ja moglam ja tak przegrzac chyba w nocy bo wybudzala mi sie nawet kilka razy (jak nidgy)
Teraz zastanawiam sie czy jutro nie ubrac jej body z krotkim rekawem bo zawsze ma z dlugim (w domu:tak:) jak myslicie?? w domu mam okolo20stopni
 
moje malenstwo - a moze to rumien niemowlęcy? Tadzik mial, pomoglo, jak przestalismy go przegrzewac:tak:
a w ogole to Tadzikowi tez niekiedy brzuszek obsypuje, ale zwykle po dniu znika, nie mam pojęcia co to jest.
Nie podobają mi się policzki malego, to chyba jednak skaza:crazy: pediatra kazala nic nie elimionowac z diety na razie, ale ona mi to mowi od samego początku. A te policzki chyba sie pogarszają:baffled:
A mi sie wyjasnilo, czemu moje grzeczniutkie dziecko wczoraj tak duzo plakało - to jednak nie byla kwestia moich chwytów. Wieczorem po kąpieli maly jak zwymiotował, to wszystko co w łóżeczku bylo do prania:baffled: potem jeszcze raz juz troche mniej i byl spokoj. Od razu usnął i od tego czasu znow jest wesolutki. Tak więc cos bylo z brzuszkiem wczoraj, dobrze, ze to tylko takie jednorazowe.

monik a jakie policzka ma twój mały możesz opisać jak wyglądają ?
bo ja u mojego też śledzę czy czasem nie ma tej skazy i sama juz nie wiem bo raz wysypka jest a raz jej nie ma .
 
To sa chyba potowki.. nie wiem gdzie ja moglam ja tak przegrzac chyba w nocy bo wybudzala mi sie nawet kilka razy (jak nidgy)
Teraz zastanawiam sie czy jutro nie ubrac jej body z krotkim rekawem bo zawsze ma z dlugim (w domu:tak:) jak myslicie?? w domu mam okolo20stopni

ja ubieram pajacyk z długim rękawem pod to body z krótkim i jest mu tak w sam raz .
pajacyk zawsze bawełniany nie żaden polar
 
Mamusia podobno tak wyglada skaza wlasnie dzis jak szukalam jak wygladaja potowki to znalazlam to:
ewa04102006007fq3.jpg
 
Dziś kolejny sukces w usypianiu - chyba jednak potrzebuje jeszcze trochę espumisanu, Mała zasypia ładnie sama.

Kitki - robimy te ćwiczenia - ale na kolanach tez jej źle - trochę podnosi ale wrzask jest szybko i nie wiem czy mam ją tak męczyć... Na boku, tak jak opisywałaś, lubi być noszona, i na pionowo gdy opiera pupę o dłoń i wtedy główkę nieźle trzyma... Samolot próbujemy od jutra. I jeśli wrzeszczy, to czy ja mam ją mimo wszystko trzymać na tym brzuszku - nie robię jej jakiejś krzywdy?

Jutro dzwonię do tego neurologa - chyba że zrobili sobie długi weekend, to zadzwonię w poniedziałek.

Justyna - dobrze, że wzięłaś skierowanie - niepewność jest najgorsza...

MOje maleństwo - spróbuj kąpieli w nadmanganianie potasu...
My na szczęście nie mamy żadnych problemów ze skórką - jest gładziuteńka:tak:
 
Mamusia, Moje maleństwo, u nas w domu też ok. 20 st. i mała zawsze w pajacu z długim rękawem (bawełnianym) i pod spodem nic, czasem w bodziaku z długim rękawkiem i w skarpetach. Raz ją obrałam w bodziak z krótkim i pajaca i wyskoczyły potówki na brzuszku. Od tamtej pory ubieram ją lekko i jest szczęśliwa:)
 
reklama
Ja też staram się nie przegrzewać małego, dzisiaj np miał rampersa z krótkim rękawem,bo w domu było ok 23 st, a i tak jak się bawił, to miał plecki spocone( zawsze strasznie szaleje poczas zabawy) ale potówek jeszcze nie mieliśmy, a zaziębiony też jeszcze nigdy nie był:-)​
 
Do góry