reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Witam!!!
Dziewczynki na watku ze zdjeciami wrzucilam najswiezsze od Dominika.:tak:

Ewelcia, w Niemczech szczepionki zaczynaja sie tak pozno:confused2::baffled:. ; Mam nadzieje, ze wszystkie badania Szymonka wyjda w PL dobrze.:tak::tak::tak::tak:

Dominik tez nie przepada za lezeniem na brzuszku, glowke podnosi, ale czasem lepiej woli pieluche possac, ktora ma pod glowka, niz glowe dzwigac:tak:

Maniulka musze tez tak z samolotem poprobowac, moze Dominikowi tez sie spodoba;-)
 
reklama
oj Szymek zjadl 18ml mleka reszte ciagnal na spicha jak sie obudzil(spal okolo 1h) to wzielam go do odbicia no i raz odbij a drugi raz z "fatanna" chyba ulal wszystko to co zjadl:baffled:
Jak skonczyl jesc i przysnal to wzielam go do odbicia ale dosc mocno spal i nie odbil wiec go polozylam.

Teraz bawi sie na macie i strasznie sie smieje do malpy:-D:-D:-D.

Jejku jak ja bez was wytrzymam,moze uda mi sie wpasc tutaj czasami,a jak nie to mam nr.tele,do niektorych z Was i bede Was informowac co u nas:tak::tak::-)
 
Witam!!!
Dziewczynki na watku ze zdjeciami wrzucilam najswiezsze od Dominika.:tak:

Ewelcia, w Niemczech szczepionki zaczynaja sie tak pozno:confused2::baffled:. ; Mam nadzieje, ze wszystkie badania Szymonka wyjda w PL dobrze.:tak::tak::tak::tak:

Dominik tez nie przepada za lezeniem na brzuszku, glowke podnosi, ale czasem lepiej woli pieluche possac, ktora ma pod glowka, niz glowe dzwigac:tak:

Maniulka musze tez tak z samolotem poprobowac, moze Dominikowi tez sie spodoba;-)

Caro w NO tez sa szczepionki po 3 miesiacu:tak: My wlasnie czekamy bo juz na dniach bedziemy sie szczepic:-D
 
Dzisiaj jak przebieralam Amelke to zobaczylam u niej na brzuszku i na pleckach (na dole) czerwone krostki:eek::baffled: CO TO MOZE BYC ??? Obejrzalam dokladnie cale cialko i nigdzie wiecej tego nie ma:no: Wczoraj po kapieli jeszcze tego nie bylo:no:
Moze miec to cos wspolnego z tym ze mala w nocy wybudzala mi sie z placzem?:eek: (ale jak pisalam na gl watku ten placz nie byl taki zeby ja cos bolalo..
Boje sie zeby nie byla to zadna alergia:no::no::no::eek:

Czy mam smarowac to czyms??:baffled:
 
mmmm.... ale ja nie mam kłopotu z tym, ze muszę dokarmić bo pokarm - jak mi się wydaje mam - tylko Zuzia nie chce więcej jeść. zjada tyle ile potrzebuje i jazda. więcej piersi nie. denerwuje się i odpycha a jak ją próbuję dostawić to wrzeszczy jak opętana...:-p jak mówiłam moje dziecko raczej nie należy do tych, które uspokajają się przy cycu, albo wisza na nim non stop. mam wrażenie że czasem pije tylko - więc nie wysysa juz tego mleka drugiej fazy - może dlatego niższa waga (jaka niższa, prawidłowa do jasnej cholery!!!!!!!!!! widzicie - już zeschizowałam:wściekła/y:)dlatego zastanawiam się czy nie zacząć jej dopaja troszkę. pomyslę. chyba mleka modyfikowanego też w takim razie by nie chciała. ale niewiem bo ona niespecjanie umie pić z butelki. leje jej się bokiem, (dawałam już herbatkę to wiem) no i nie umie przestać. tzn wypija wszystko co wleci i nie wyrywa się... nie wiem czemu. jak byliśmy w szpitalu to było tak samo - więc wtedy potrafiła wypić za jednym zamachem nawet 90 ml. herbatkę dozowałam. pozwoliłam pić chwilkę i zabierałam. jak się denerwowała to dostawała jeszcze, jak nie - to nie. ale więcej niż 40-50 ml nie pozwoliłam jej wypić.
 
No właśnie Maniulka nawet leżąc na kolanach nie bardzo chce podnosić główkę...

A z drugiej strony gdy biorę ją do odbicia na ramię lub gdy trzymam ją tak trochę pionowo (wiecie, z ręką pod pupą) to wydaje mi się, ze zaczyna ładnie trzymać główkę... Ale na brzuszku nie chce, a podciągana do siadu też jej główka raczej zwisa z tyłu... Martwię się bardzo.:-(

Miotlica a robiłaś te ćw. o których kiedyś Ci pisałam? My tek cwiczymy od 2-3 tyg i Nadia podnosi juz głowke ładnie, nawet jak lezy u P. na brzuchu to zaczyna podnosic wysoko i z nim gada:-) wczesniej nie było o tym mowy, lezała tylko i wyła:szok:
 
Miotlica a robiłaś te ćw. o których kiedyś Ci pisałam? My tek cwiczymy od 2-3 tyg i Nadia podnosi juz głowke ładnie, nawet jak lezy u P. na brzuchu to zaczyna podnosic wysoko i z nim gada:-) wczesniej nie było o tym mowy, lezała tylko i wyła:szok:

Kitki a jak cwiczysz z Nadia???


EVE nie mam pojecia od czego moze to byc. ale od pieluch chyba nie bo caly czas uzywamy takie same.. poza tym nisko sa te krostki na pleckach a na brzuszku calym.. nie ma tego bardzo duza ale sa.. takie male czerwone i gdzie niegdzie takie jakby plamki tez czerwone..
 
Moje maleństwo a może jest uczulona na ubranko które miała ubrane? Patrycja też ostatnio miała takie krostki czerwone, na brzuchu i plecach, i się okazało że to przez body. Miała je kiedyś ubrane to też jej wyskoczyły takie plamki (mimo że było prane w tym samym płynie co wszytskie jej ubranka). Pomyślałam że się źle wyprało i wyprałam to jeszcze przy dwóch kolejnych praniach jej rzeczy, i dalej to samo :szok: więc wyrzuciłam to ubranko. Wykapałam małą w krochmalu i już następnego dnia nie było tych krostek (dla mnie krochmal jest lepszy niż te wszytskie środki do kąpieli, Patrycja ma po nim ładniejszą skórkę ;), ale z lenistwa tylko raz na tydzień jej funduję taką kąpiel, reszta jest w olejku do kąpieli)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze tych krostek z godziny na godzine jest coraz wiecej.. teraz juz ma na lewej stroni buzki troszke na szyjce i kl.piersiowej a na brzuszku i pleckach pelno..

Agusia akurat to ubranko co ma dzisiaj to nosila juz wiele razy.. i nigdy nic takiego nie bylo..wiec watpie..
Najgorsze jest to ze aby zrobic ten krochmal trzeba miec make ziemniaczana.. a ja jej w tych sklepach nie moge znalezc.. szukalam juz tyle razy i nic..:-( Plynu oilatum tez nie mam.. w czym jeszcze mozna sprobowac???????????
wogole jest jakas dzis marudna placzliwa i jakos czesciej sie wygina niz w poprzednie dni.. i malo dzis je.. niby jest bardzo glodna a zje 30ml i koniec:eek:
 
Do góry