reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Sara a czemu lekarka dala czas Juli na przekrecanie sie do 5 mies ???:eek: Przeciez kazde dziecko rozwija sie swoim rytmem:tak:

Moja mala tez jak sie denerwuje to trzepie raczkami i nozkami:tak: ale to z nerwow:-D

Ja sie tak martwilam ze Amelka zadnych postepow nie robi a tu ostatnio zaczela sie juz calkowicie przekrecac z pleckow na lewy boczek:-) ale to tylko po zabawke bo tak to leniuch:-D No i przedwczoraj jak juz pisalam smiala sie w glos a wczoraj juz nie chciala.. oby nie zapomniala jak to jest..:-p

Justyna tez mnie ciekawi jakie kupilas lozeczko bo rowniez musze zamowic na pobyt w PL:tak:
 
reklama
Moje malenstwo-ta babka jest dosc rzeczowa i widze ze zwolenniczka tzw "wspomagania rozwoju".Ona np.twierdzi ze do konca 3 mies dziecko powinno ciagnac glowke do siadu w pion (podciagane za przedramiona)-na szczescie moja Juli to nie ma problemow.I ona twierdzi ze zanim jest etap siadania to powinien byc opanowany etap obrotow a moja juli narazie ma to chyba na odwrot-aczkolwiek jeszcze oczywiscie nie siada:-D

Justyna-moze bysmy sie spotkaly?Jak bedziesz u mnie w przychodni to daj znac jaki dzien i godzina (na priva)-moze bysmy z Juli podjechaly:tak:Ja mieszkam jakies 200-300 m od przychodni:tak:
 
Cześć dziewczyny, mój mały jest coś chory i muszę znowu z nim iść do pediatry:-( Napisałam w necie do lekarza i tak mi odpowiedział
Pytanie:

Witam, mói 3-miesięczny syn od kilku dni jest bardzo niespokojny wieczorami. Wczoraj natomiast wieczorem strasznie płakał, nie mogłam go uspokoić, dałam, mu czopek Viburkol, to nie pomogło, po ok 30 min dałam mu ),6 ml Sab Simplexu i po 5 min zwymiotował, po czym zasnął. W nocy gdy chciałam go nakarmić to zjadł tylko 40 ml mleka z czego ok 1/2 wyleciała mu z buźki, bo zamiast ssać to ściskał smoczka. Dzisiaj rano zjadł ok 100 ml mleka, nie wylewało mu się ono aż tak z buzi jak wczoraj, ale również nie ssał tylko dziwnie ściskał smoczka dziąsełkami. Dodam , że rano zrobił blado-żółtą kupkę i o ile się nie mylę był w niej śluz. Dziecko jest karmone Bebilonem Comfort 1. Czym może być to spowodowane i co powinnam z tym zrobić. Pozdrawiam.
Odpowiedź:

12 czerwiec 2009
Trudno ocenić powód niepokoju bez możliwości zbadania dziecka. Konieczna jest konsultacja pediatry

Ciekawe czy ten lekarz dzisiaj wogóle nas przyjmie, bo ma komplet, a nasza pani doktor jest na urlopie:-(
 
Patrycja wczoraj zaczęła rozmawiać z inteligentnym człowiekiem... czyli sama ze sobą :-D mówiła do odbicia w lustrze trzymałam ją na rączkach i patrzała z zdziwieniem najpierw na moje odbicie potem na swoje i zaczęła gaworzyć patrząc cały czas na swoje odbicie agu grr agu ega hehe :-D. A codziennie patrzymy sobie w lustro przez jakiś czas, jak nie może zasnąć i ze zmęczenia płacze to to jest najlepszy sposób aby ją uspokoić :tak: chyba jak widzi siebie rozpłakaną to stwierdza że brzydko w takim stanie wygląda i musi przestać płakać :-D
 
justyna jakie kupiliście łóżeczko?? Bo ja też muszę dziś zamówić zebu zdąrzyło przyjść do piątku :-)
A na Próchnika w Łodzi mieszka moja znajoma :tak:

ja mam takie Arti Łóżeczko turystyczne De Lux Plus niebieskie ale zobaczymy czy się sprawdzi. jest dość drogie ale tylko to podobało nam się w sklepie a do tego dotsliśmy kupon rabatowy bo wydajemy tam fortunę...;-) na razie masakra bo mała nie umie w nim spać... tzn przyzwyczajona jest ze zasypia gdzie indziej i przepadają nam drzemki. teraz zasnęła, po cycu więc nie wiem czy się liczy. przez to nie spanie mam taki burdel w domu, że szok:szok: będę sprzatac 3 dni:wściekła/y:

Mirka jak wrócisz od lekarza i znajdziesz chwilę to daj znać co i jak...

Sara: czemu nie... dziwne to może być spokanie ale chętnie.:-)
 
a dzisiaj pierwszy raz spała od 21 do... 8 rano. potem pogadałysmy godzinę, zjadła i znów w kimono do 11...

To świetnie pospała Zu! U nas rekord to na razie od 21 do 6.10 - najczęściej Natalia budzi się ok. 5.30 - zje i śpi jeszcze do 9.00 - a więc nocne spanie ma super.:tak:

Zapisałam dziś Natalię na wizytę u neurologa - niestety dopiero na 24 czerwca - już nie mogę się doczekać, bo niepokoję się bardzo. Próbowałam dziś nosić Natalusię w pozycji "samolot" - ale tez jej się nie podobało...
 
reklama
Ja dziś byłam z Alankiem u pediatry zobaczyła wyniki Alana ma dobre a nawet powiedziała że bardzo dobre:tak: i nie wiadomo czym spowodowany jest brak apetytu u niego:eek: i teraz już jestem głupia czy mleko mu nie smakuje czy to przez wzdęcia już sama nie wiem :baffled:najgorsze jest to że mało przybiera na wadze bo w tydzień tylko 100gram a to dla naszej lekarz stanowczo za mało kazała zagęszczeać mleko kleikiem kukurydzianym i pozwoliła już dać troszkę jabłuszka :tak:i za 2tygodnie do kontroli wagowej czy coś to dało i zaleciła zmienić mleko na Nan ACTIVE bo jest z probiotykami i dobrze działa na jelita i nie powoduje zaparć i jest więcej kaloryczne niż Bebiko którym karmię tylko jeden minus puszka 400gr kosztuje 21zł ale jak Alanek ma jeść więcej to nie będę na nim oszczędzała:-p więc jutro jadę się zaopatrzyć w jedzonko dla niunia :tak:
 
Do góry