reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

Ostatnia edycja:
reklama
przeczytałam cały watek - i zgłupiałam.

mam jedo bartatine 3 w 1 ale chce dokupić lekką spacerówkę. dośc tanią, ale dobra- bezpieczną, wygodna i lekką- taaak wiem, ale mam wymagania ;DD

jestem w kropce, o. Natalia niebawem koczy 7 mcy i pora na zmiane wózka.
 
Witam, ja mam pytanie z "innej beczki", a mianowicie chciałam spytać, jak dodać suwaczek na swoje konto, za nic w świecie nie wiem gdzie się to dodaje, pomóżcie!! ;)
 
Witam:)

Planuję zakup "paparasolki" jako wózka dodatkowego. Jako wózek całoroczny mamy Espiro gtx Wózek Espiro GTX 3w1 | Kolekcja 2012 (2217556050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jednak potrzebuje spacerówki która będzie lekka, po złożeniu bedzie miała niewielkie rozmiary i będzie łatwa do złożenia i rozłożenia. Mam do wydania 500zł. Trafiłam na coś takiego Wózek spacerowy EuroCart Loop lekka spacerówka (2206901942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy ktoś może mi o nim coś powiedzieć? Albo może ktośmógłby mi coś polecić? Przeanalizowałam wątek ale nadal nic niewiem:/
Zastanawiam się przede wszystkim nad kółkami w parasolkach. Wydaje mi się że lepiej jak z przodu są pojedyncze kółeczka...Chyba że się mylę? Będę niezmiernia wdzięczna za każdą pomoc:)
 
Kółka w zasadzie nie mają jak dla mnie znaczenia. Mam spacerówkę zarówno z pojedyńczymi (jane challenger) jak i podwójnymi kołami (maclaren quest). Dla starszego dziecka, takiego ponad rocznego polecam maclarena. To takich jednorazowych wózków nie jestem przekonana.
 
Witam:)

Planuję zakup "paparasolki" jako wózka dodatkowego. Jako wózek całoroczny mamy Espiro gtx Wózek Espiro GTX 3w1 | Kolekcja 2012 (2217556050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jednak potrzebuje spacerówki która będzie lekka, po złożeniu bedzie miała niewielkie rozmiary i będzie łatwa do złożenia i rozłożenia. Mam do wydania 500zł. Trafiłam na coś takiego Wózek spacerowy EuroCart Loop lekka spacerówka (2206901942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy ktoś może mi o nim coś powiedzieć? Albo może ktośmógłby mi coś polecić? Przeanalizowałam wątek ale nadal nic niewiem:/
Zastanawiam się przede wszystkim nad kółkami w parasolkach. Wydaje mi się że lepiej jak z przodu są pojedyncze kółeczka...Chyba że się mylę? Będę niezmiernia wdzięczna za każdą pomoc:)

Za 500 zł to już może różne cuda kupić. Z takiej sredniej cenowo, ale dobrej jakosciowo półki to bym CI polecała x-s Wózek X-S Energy Energy | Spacer | wózki spacerowe | X-Lander X-S PROMOCJA | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa za 339 zł. Widziałam kilka dziewczyn z nim, i wygląda fajnie. Teraz go rozważam jako parasolkę!
 
Za 500 zł to już może różne cuda kupić. Z takiej sredniej cenowo, ale dobrej jakosciowo półki to bym CI polecała x-s Wózek X-S Energy Energy | Spacer | wózki spacerowe | X-Lander X-S PROMOCJA | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa za 339 zł. Widziałam kilka dziewczyn z nim, i wygląda fajnie. Teraz go rozważam jako parasolkę!

Tak, też biorę go pod uwagę:) jak rówież x-landera x-go X-LANDER Wózek parasolka X-GO XGO ocean, energy (2237358145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale tak analizując allegro mam wrażenie że w przypadku tych wózków płaci się przede wszytkim za markę. Jest bardzo dużo parasolek w podobnej cenie, mniej renomowanych firm które są lepiej wyposarzone i nie gorzej jakościowo wyglądają.
Chiałabym też żeby daszek parasolki rozkładał się aż do pałąka, koła żeby były amortyzowane i siedzisko żeby było w miarę głębokie. Wczoraj w oko wpadło mi coś takiego WOZEK SPACEROWY MILLY MALLY RIDER 2012 RAIDER HIT (2219591557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Na maclareny nawet nie patrzę bo jak wspomniałam do wydania mam 500zł.
 
reklama
Do góry