reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

reklama
merko -on wyglada jal mniejsza werska navingtona cadeta, tylko, że wszystki kółka ma małe. Jak na spacerówke całkiem zgrabny, ale nie znam opinii na jego temat.
 
no właśnie jaka spacerówka - mamy parasolkę kinder krafta ale dla mnie to porażka. Plus to że lekka i zajmuej mało miejsca ale na dłuższy spacer odpada. co radzicie ?
 
szukam wózka który składał by się do małych rozm., może być typu parasolka, i dal się prowadzić także po piasku, najlepiej rozkładany do pozycji leżącej, poproszę o Wasze typy
 
Dziewczyny szukam dobrej sprawdzonej spacerówki do ceny 600zł co mnie najbardziej inetersuje regulacja raczki poniewaz mam wysokiego meza 190cm i chce zeby dla niego tez była wygoda,kolezanka mi dala uzywanego ABC Design sprint niestety jak dla mnie nie powala klekocze stuka wszytko plastikowe a co jest najsmieszeniejsze ze nie mozna zdjac tapicerki i uprac gdzie dla mnie to tez jest wazne:-)Czemu Maclareny sa takie drogie:szok:mnie sie kompletnie nie podobaja czy naprawde sa takie świetne?
 
Eve-ja mialam do wybory Maclarena i inglesine TRIP. Wzielam Inglesine Trip nie ze wzgledu cenowym ale ze wzgledu jazdy:) W Maclarenie wkurzaly mnie bardzo raczki które sie caly czas ruszaly ,wiem ze sa one nie duzo wydłuzane ale to dla mnie bez sensu:eek:druga rzecz to akcesoria folia,spiwór itd za to wszystko musisz zaplacic spora sumke wyliczajac mi wyszedł drugi wózek:) jedynie co ma fajny to kosz na zakupy bo Inglesina ma bardzo maly.Ale i tak bym ja nie zamienila na zadna inna parasolke:) a uwierz mi szukalam prawie 4 miesiace;)
 
reklama
Eve-ja mialam do wybory Maclarena i inglesine TRIP. Wzielam Inglesine Trip nie ze wzgledu cenowym ale ze wzgledu jazdy:) W Maclarenie wkurzaly mnie bardzo raczki które sie caly czas ruszaly ,wiem ze sa one nie duzo wydłuzane ale to dla mnie bez sensu:eek:druga rzecz to akcesoria folia,spiwór itd za to wszystko musisz zaplacic spora sumke wyliczajac mi wyszedł drugi wózek:) jedynie co ma fajny to kosz na zakupy bo Inglesina ma bardzo maly.Ale i tak bym ja nie zamienila na zadna inna parasolke:) a uwierz mi szukalam prawie 4 miesiace;)


Mam już jednego maclarena - questa po córce, ale kolor dziewczyński i synka nie chcę w różu wozić. Inny wózek nie wchodzi w grę, chodzi mi o konkretnie ten kolor szampański, czy on jest b. jasny, itp.
 
Do góry