reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wszystko co powinno się znaleźć w tarbie do szpitala.

Kasia ja rodziłam w Katowicach i tam nie ma ubranek dla dzidzi...nawet dla wczesniaków, które zaskoczyły swoje mamy i wcześniej przyszły na świat
 
reklama
ja w szlafroczek zainwestowalam w lumpeksie. nienawidze szlafrokow i wkurzalo mnie ze musze wydac kase. za 5 zł kupilam taki, ze mucha nie siada :) ;) u nas tez musze zabrac wszystko dla dzidzi
 
No to ja chociaz szlafroka kupowac nie musze. Mam jeden jeszcze u mamci w Lodzi (co prawda do kolan ale moze byc) Tylko do niego to koszulke lososiowa w kubusie wypada dokupic ;) Skoro juz wszystkie mamy tak chodzic ;D
 
To wcale nie jest głupie rozwiązanie :) Wszystkie kupią kubusiowe koszulki i tym łatwiej będzie się rozpoznać w szpitalu, może jeszcze stworzyć naprasowywankę z dumnie brzmiącym napisem "Forum BabyBoom" ;D
 
Mmm fajny pomysl :)
Tylko ja te kubusie chcialabym przed kupnem przymierzyc. Bardzo mala jestem i boje sie ze beda za wielkie na mnie. Nie wiecie czy jakies sklepy w Wawie je sprzedaja?
 
Tak wlasnie w ramach glupich pomyslow przyszlo mi do glowy coby nie zapomniec do szpitala golarki do nog ;D Bo bym ze wstydu siedziala caly czas pod kolderka i nici z wietrzenia ;)
 
reklama
Patka,
Przed porodem to może lepiej, trwalej sie wydepilować, wszędzie ;D
Juz na wszelki wypadek z kosmetyczką omówiłam strategię woskowania mojego ciała. Ani jednego stającego dęba włosa. Mąż będzie przy mnie, przed nim to na pewno by mi było wstyd!
 
Do góry