reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Viki chyba cos zmienili bo u mnie w Tesco całkiem inny sklad dlatego Ci napisalam ostatnio sprawdzalam..hm..
A gdzie kupujesz ? ze nie ma ? U mnie w Tesco sa.
Muszę porównać bo widziałam z dwoma znaczkami na butelce ale nie wczytywałam się szczególnie. Może zmienili, pytanie czy z lepszego na gorsze czy odwrotnie. Czymś się musiałam kierować jak go wybierałam. Hip wyszedł najgorzej w każdym razie. Ja kupuję w aptece albo w doz albo olmed, zależy co ma lepszą cenę na necie. Mąż poszedł, a raczej poleciał bo na czymś mu sie wyświetliło że jest mimo że na olmedzie nie było i farmaceuta mówi, ze nie ma a się okazało że jeden był. Certyfikat się skończył i polecił żeby zamówić i zapłacić to będzie w tej cenie bo do nich przyjdzie to o 6zl na butelce drożej będzie. Straszna różnica na takiej buteleczce no ale dobrze, że nie wycofują bo nie mam ochoty na eksperymenty jak jedzonko wprowadzamy.
 
reklama
Na gorsze Viki ja znam na pamiec te składniki juz xD
Byc moze u Ciebie jest stara wersja..ale to dobrze,mozesz porownac na butelce:)
To jedz do tesco w razie w u mnie wszystko jest z Linomag w Tesco właśnie :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki mąż zamówił już na necie teraz ten jeden kupil to na trochę wystarczy.
Wiki przepraszam, nie byłam wczoraj wcale. Byłem w pracy, popołudniu byliśmy u Bartka chrzesniaka i wieczorem wróciliśmy. Najważniejsze że udało się zamówić. Ja jak nie ma czegoś na doz to zaznaczam powiadomienie o dostępności i zazwyczaj w przeciągu kilku dni się pojawia [emoji6] ale możliwe że mogą coś np zmieniać i co nie będzie.

Śliczny niedźwiadek [emoji7][emoji7]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzeczywiście tyle dzieci i dorosłych ile choruje to szok [emoji43][emoji43][emoji43] u Filipa w grupie 4 osoby. W szkołach po kilka osób w klasach. A ile ludzi w aptekach?? Szok. Na 10 osób 8 kupuje coś na przeziębienie. Filip się trzyma na szczęście. Miałam iść na kontrolę z nim z tymi węzłami chlonnymi to nie idę bo strach żeby czegoś nie załapał

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola i Kasia Marysia aż sprawdziłam ten linomag z ciekawości i skład jest taki jak sroka podaje na stronie, także nie wiem czemu Was on tak przeraził. Oczywiście nie miałam zamiaru zmieniać ale chciałam zobaczyć co takiego okropnego podaje swojej córce :)
 
Wiki jak szukałam płynu dla Małej , jeszcze za nim się urodziła to linomag nie miał dobrego składu. Też chciałam Ci zaproponować babydram albo hipp ale jeśli sprawdzałas i nie pasuje Wam to ok:) najważniejsze żeby dziecku odpowiadało, a jeśli ten który kupujesz ma dobry skład to podwójnie super.

My używamy Oilatum baby, bo niestety u nas atopia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia bo płyn ma inny skład. Szczerze nie wiem czemu jedna firma robi serię kosmetyków jedne mają fajny skład, drugie pół na pół, a trzecie totalnie na nie.

O mam próbki tego co Ty używasz ale już się bałam eksperymentować :)
 
My przerobilismy babydream, hipp, CutisHelp mimi, szare mydło i skończyło się na Oilatum.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry