reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Hmm dziwne , bo lekarka powinna o to dbać bo to jej obowiązek. W pt pewnie będzie sie starała wszystko dobrze zobaczyć . Nie martw się na zapas. :*



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kobietki [emoji5]
Kasiu ja też jestem z Wami :*
U mnie kolejna średnio przespana noc, dziś to już w ogóle bylo ciezko ehhh.
1468388800-1d1mld.jpeg

A oto moja piekna poducha do spania, i co z tego ze wygodna jak ja milion razy zmienialam pozycje!
Milego dnia

12 tc [emoji217]
 
Marysia, ale Ty masz pecha w kwestii lekarzy. No kurde, moze u Was z racji malej konkurencji tak robia co chca

Adrianka [emoji307] 27 tc
 
Marysiu co za dupki nie lekarze! Gdzie mieszkasz? Wpadaj do mnie to nikt Cie tak nie zostawi na lodzie!

12 tc [emoji217]
 
reklama
Cześć dziewczynki , No ja tez nie sypiam tragedia ... Poduszka tez wiele nie pomaga , dzida końcu nad ranem sie przykryłam bo sie w końcu ochłodziło .....
Dziś muszę pojechać na zakupy bo jutro swieto narodowe we Francji i wszystko zamknięte ,jutro beda sztuczne ognie cała noc ....
[emoji255][emoji4][emoji295]️[emoji477]️[emoji514][emoji255][emoji4][emoji295]️[emoji477]️[emoji514]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195]. 32 TC
 
Do góry