reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dziewczynki zycze milego dnia:) ja lece na zakupy i dzis mam dzien na prasowanie - a naskladalam sobie troche tego w tygodniu:)
 
reklama
dzień dobry ale pospalam
.. i przespalam. ..

Minka kurde czyżby znowu za wcześnie?
co do opuszczenia to wiem o co chodzi. .. nie dziwię się że jesteś zmęczona. .. widzisz my staraliśmy się na luzaka. .. ale 18cykli .... teraz dopiero jakoś planuje i mam kalendarzyk....
boje się zrobić ten test. ..
najlepiej dzisiaj bym go trzasnela i miała z głowy :p

gageta witaj :) wpisz się w tabelkę. ..

a ja to ja :p mam jeden nick ;)
 
India, lepiej sie czuje nie ma gorączki , wiesz jak sie wczoraj wystraszyłam :-O
Gadeta witaj dopisz sie do tabelki .
Mincia nic straconego , ja tego twojego śluzu nie czaję , nie ma śluzu przed okresem !
Życiowa jutro testujesz ?
 
Ja sama nie wiem czy jutro czy w pon... ale pewnie jutro bo po co czekać. .. to nie dzięki niby 13dzien od owu. ..

później poczekam do końca tygodnia na @ jakby nie było :)
 
Minka kochana pewnie nic nie zobaczę hahaha ale to o niczym nie będzie musiało świadczyć, zresztą tak jak u ciebie. ..

czasami test wyjdzie dzień przed @ a czasami dopiero po tygodniu widać słabą kreskę. ..
albo wychodzi negatywny ciągle a cisza jest (jak u mnie w pierwszej)...
nie ma reguły na to. ..
dlatego uważam ze to wszystko jest bez sensu i nie ma 100% domowego sposobu na stwierdzenie czy się udało czy nie...
 
Minka przykro mi ale dobrze , że wrzucilas na luz ze swoim. Wcześniej nie mówiłam , ale mam znajoma która właśnie nie umiała przestać o tym myśleć i na swojego faceta w owu czekała juz gotowa z termometrem. Lekarz kazał im wyluzować bo badali się pod każdym kątem , kupa kasy wydana i zdrowi a psychika robiła swoje i zaszła dopiero po in vitro od strzału pierwszego. Ale lekarze cały czas mówili , że mogła by naturalnie tylko blokuje i siebie i partnera. Może teraz jak będziesz na wyluzce to chlast i będzie bobo ;)
Moja sąsiadka na ten przykład starała się z facetem kupę czasu , tez zdrowi i nic. Rozstali się bo mieli dość presji i po 3 miesiącach na imprezie się bzykneli. Teraz mają dwuletniego syna :) także decyzja mądra i trzymam kciuki.


Życiowa na Ciebie jeszcze czekamy ;*
 
Cześć dziewczyny,
Jak ten czas szybko leci! Od poniedziałku odwiedziłam najważniejsze mi osoby,weekend obiecałam rodzicom że z Nimi spędzę ten czas.
Niestety dopadło mnie przeziębienie:/
Boli głowa,gardło i leżę w łóżku.
Wracam do siebie w poniedziałek rano,jak Wy dużo piszecie :)
Minka Ja myślę,że jesteś w ciąży bo tak jak Ola pisała że śluzu przed okresem nie ma białego ! :*
Życiowa Ty też się nie stresuj,zrób test w poniedziałek rano.Ja robiłam test zawsze w dniu spodziewanej miesiączki i się sprawdziło.Jak robiłam wcześnie to wychodził negatywny.
Pozdrawiam :)
 
Minka przykro mi ze nie zobaczyłaś dzis upragnionych kreseczek , i tez doskonale cie rozumiem ze masz juz dosc i chcesz wyluzowac, ja dużo krócej sie starałam a juz mialam dość tej presij i tak samo chodziłam wsciekła na swego jak w ktorys dzien nie chcial sie kochac i nie moglam doczekac sie juz wyjazdu zeby odpocząć od tych starań.
Życiowa moze Mariola ma racje, poczekaj do poniedziałku skoro w pierwszej tez ci testy nie pokazaly wczesniej, trzymam juz dzis kciuki aby sie udało.
 
reklama
dzwoneczku mi w pierwszej ciąży testy w ogóle nie pokazywały ciąży ha ha ha nawet w 4miesiacu !! :D

Mariola zdrówka :*

OlaMagda oby dziś już gorączka nie przyszła i trzymała się z daleka od ciebie :*

MamaKulka hahaha rozstali się a i tak mają dziecko hihi los pisze dziwne scenariusze :p
 
Do góry