reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

NICK............WIEK.....Ciąża.....TERMIN @
minka23...........23........1.......ok14.02
MałaMi90.........26........3...........14.02
Życiowa............28........2......ok15.02
Kasiaa654........23........1...........24.02
Wiikoriiaaa.......24........1...........29.02
Nadziejka96.....19........2..ok.01-03.03
Aniaa_H............23........1..........06.03.
Viola150...........30........2..........07.03
Dora032............32........2...........08.03


NICK..WIEK..CIĄŻA ..TER.PORODU
Mamakulka.......24........1......13.08.2016
OlaMagda.........34........4.......28.08.2016
KasiaMarysia.....23.......1......16.09.2016
anka_32.............34.......3......05.10.2016
India9...............30.........2.....15.10.2016
dzwoneczek.....30.........2......20.10.2016
 
reklama
Minka ha ha ha ja jeszcze bez śniadania. .. ledwie kawę skończyłam. ..

wstałam pranie poskladalam z suszarki...

teraz idę sobie jakieś kanapki zrobić :p
 
Minka a twoj gin nic nie mowi ze tak dlugo sie staracie, to nie proponowal żadnego leczenia,tabletek
A ptasiego mleczka to ja bym zjadla mmm
 
Minka a jakie ty masz zbędne kg? o_O
aaa czyli ptasie mleczko jako przystawka przed śniadaniem ha ha no spoko :)
musze naczynia pomyc :( nie lubię. ...
ale mój powiedział ze w naszym nowym mieszkaniu zainwestujemy w zmywarkę :p
zresztą ja zmywam może raz w tygodniu bo ta to mój myje zawsze hihi
 
Ja też bez śniadania wcinam białą czekoladę z orzeszkami.
Minka trzymaj się
Ola zdrówka życzę, mnie coś boli głowa od wczoraj i gardło lekko.
Ja nie potrafię się nie nakręcać i nie myśleć o owu i dniach płodnych.
 
Wczoraj bratu mojego M. urodził się synek. Trochę mnie to przybiło, choć w gruncie rzeczy sie cieszę. Oni po urodzeniu pierwszego dziecka przez miesiąc nikogo nie zapraszali, więc zakładam że mam miesiąc na pozbieranie się. Boję się że się poryczę jak malucha zobaczę.
Coś czuję że przez te starania w wariatkowie wyląduje...
Ja też powinnam zabrać się za sprzątanie i prasowanie i chyba na zakupy jeszcze muszę się wybrać.
 
Minka teraz sprawdziłam i ja robiłam pierwszy test 15 dni po owulacji i wyszedł negatywny , dwa dni pózniej pozytywny przy cyklach 32
 
Mineczko moja, tak mi przykro, ze testowanie nie wyszlo... :( przytulam Cie mocno mocno mocno, ale jeszcze nie jest nic straconego. Jest tyyyyyyyle tematow o tym, ze testy nie wychodza w ogoole, albo gdzies bardzo pozno kkolo jakieegos 8 tygodnia nawet! Siki moze masz malo stezone? Doskonaly przyklad masz pod bokiem - nasza Zyciowa. Prawda Zyciowa? Mowilas, ze dopiero ginka Cie uswiadoomila, ze juz nie musisz myslec o staraniu bo serduszko pod Twoim bije malenkie. Minka, nadzieja, nadzieja, nadzieja! Ona zawsze musi byc ;****
A jesli ten cykl naprawde nietrafiony ( Bozeee, oby nie...), to moze rzeczywiscie dobrze bylo by troche odpuscic, ale nie tez tak ww oggole i nie uciiekaj stad tylko! Jestes dobrym Duchem tego forum, pocoeszyciielka i wspieraczkka. I wszystkim co trzeba akurat w danej sytuacji!
Glowa do gory Paulinkaa, @ jeszcze nie ma a testy to ZUOOOO! Ma byc ciaza i tyle <3;***

Zyciowa, kochanaa, Ciebie tez sie to tyczy! Zrob tesciora jutro tak jakk mowissz, a jesli nie wyjdzie, to bieguniem w pon na bete. Minka, Ty jak do poniedzialku nie dostaniesz, to tez, 25 zlociszy a bedziesz wiedziec ;*** obecnie jestescie nadzieja dla nas, wszysykie kciukasy trzyymamy, wiec tyle dobrych fluidow musi pomoc !

Olus, ufff, biedactwo...! Dobrze ze na pogotowie pojechalaas! Dobrze sie czujeesz juz? Pillnuj sie, pilnuj, bo Fasolina tam w brzuchalu rosnie ;) moze juz Ci rzeczywiscie powiedza czy Fasolina czy Fasolek!

Kasia sszalejesz - zakkopaaane! Widzialam na snapku , fajnieee macie! Udanego wypadu ;*

Gageta, witaj po raz drugi, kiedys sie juz z Toba witalam ;D dopisz sie do tabelki i gadaj z nami, jak widzisz, o wszystkim ;) jeszcze nie zaczelysmmy rozmow o kupie, ale wszystko przed nami, a takto to tu mozna o wszystkim i niczym, a jak Ci zle, to staramy sie pomoc ;* skoro beta wyszla negatywna, z czego bardzo mi przykro, musisz isc do gina jakk do jakiegos 16-17 nie przyjdzie.

Dorciaa, ja Cie rozumiem. Ze bys sie rozplakala.. tez bym tak zareagowala. Mozna sie cieszyyc i dobrze zyczyyc, ale to nie wyklucza tego, ze jak w najblizszek rodzinie udaje sie cos, czego nam nie, to boli. W seercu sie taaka malla osobista tragedie rozgrywa. Takkze rozumiem Cie ;*

Mala Mi, jak z Twoim okresem, przylazi? Bedzie ziellone swiatlo?
Mariolka, mozze wpisz sie juz do tabelki, co? Taka formalnosc alle bedzie zapisane ;*

Wiki, a masz zdjecia tych testow takie do porownania? Ewidentnie musisz miec owulke, ale na pewno sie stataliscie i tak w tym czasie, co nie?

No Violka, a Toobie malpka sie konczy to poszalejesz, cooo? Juz to widze , szalonych zabaw zycze ;D

Dzwoneczku, jak Ty sie mi czujesz, co? Szczesliwosc rozpiera? Ah, jakze bym chciala kiedys poczuc te radosc, ze zycie we mnie kielkuje.. I kiedys tak bedzie, mam nadzieje!

Anka, mdlosci mijaaja? Ty to masz objawowo ze hej. Czujesz ze ciazaa!

India, a Ty jakies ciekawe zachcianki masz jak te sledziie z plackami ? Huehuehue;D

Mamakulka, wiesz co, juz ktorys raz ogladalam Twoje usg i sobie poplakalam ze wzruszenia. To takie piekne keest widziec Malenstwo! W neecie niby sa usg, ale Twoje to TWOJE, nie kogos tam z neta obcego tylko Forumowiczki, to prawie jak rodzina!

KasiaMarysia, ciesze sie, ze zdrowoo Ci sie rozwija dziecina i ze po przejsciach z bylym mezem sie pozbieralas i tak Ci sie uklada :) mowilas, ze sie byly odezwal, prawda? I jak ta sytuacja dalej sie rozegrala?

Nadziiejka, a Ty tak cicho siedzisz, co jeeest?
 
reklama
Aniaaaa na jednym tchu przeczytałam ha ha ha powiedz czy ty sobie gdzieś zapisuje co która z nas pisała? bo ja przyznam że czytam nadrabiam i jak przychodzi do pisania to połowy zapominam :(
a nie chce żadnej informacji przegapić. .. niestety czasami tak się dzieje... wiec jak kogoś pomijam to z góry przepraszam...

AniaH a ty jak tam? co tam? :)
 
Do góry