reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Oj staraczki:)
Ja nie mam czasem czasu żeby poczytać nasze forum a gdzie tu jeszcze ogarniać snapchat :D
A mnie cale popołudnie boli cos podbrzusze, jakis taki mam ten brzuch dziwny. Ehh i znów się zaczyna po dniach płodnych wkręcanie sobie objawów :/
U mnie byla w odwiedzinach teściowa i szwagierka z dzieciakami. Filip sie pobawil, zjadl teraz kolacje i poszedł spac. Ide zrobić sobie kolacje i wypic kieliszeczek nalewki :D mój wróci po 22 z pracy
.. najgorsze co moze byc- a chyba kazda to przerabiala- wkrecanie sobie objawow:)ale tak juz jestesmy chyba ulozone:)
 
reklama
NICK............WIEK.....Ciąża.....TERMIN @
Kasiaa654........23........1.........28.01
Wiiktoriiaaa.....23........1.........30.01
Czekam...........32........2.........01.02
Aniaa_H..........23........1.........02.02
India9...........30........2.......ok 5.02
viola150.........30........2.......ok 7.02
Dora032..........32........2 ........ 7.02
Dzwoneczek.......30........2.......ok14.02
minka23..........23........1.......ok14.02
MałaMi90.........26........3.........14.02
Życiowa..........28........2...........??

NICK..WIEK..CIĄŻA ..TER.PORODU
OlaMagda.........34........4.......28.08.2016
KasiaMarysia.....23........1.......16.09.2016
anka_32..........34........3.......05.10.2016
Mamakulka.......24......1.......13.08.2016

Dziewczyny zmazalam dwie pierwsze dziewczyny bo pewnie sie juz nie pojawią. A Kasia wpisz sie z terminem @ bo nie znam :)
Wiktoria a u Ciebie jak???
 
reklama
Kasia mam pol butelki wody i juz sie martwie czy do rana mi wystarczy.... lepsze to niz lody hehe bo w pierwszej ciąży to jadlam lody litrami w zime hehe
 
Do góry