reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Czarna Magda super artykuł o szyjce. Tak sobie teraz myślę, że skro mój M ma te wyniki nasienia takie sobie, to może stosunek co 2 dni to za często. Spróbuje zrobić te 4 dni przerwy jak WHO zaleca.
Poza tym wróciłam z pracy z mega bólem głowy i ta miesiączka wyjątkowo dokuczliwa. Dziwne jest to że mam śluz i krwawienie? Chyba dotąd tak nie miałam.

Mam nadzieje że Ci pomoże:)) Mój mąż miał naprawdę słabe nasienie przez ołów we krwi:((
Ale po 3 miesiącach brania suplementów i pożegnaniu się ze strzelnica zamknięta w końcu sie udało:)
Wszystko da się naprawić:*

Viola - Gratulacje!!:))
 
reklama
Viola powtórz i na wizytę się umów ale to chyba tak za dwa tygodnie najpewniej żebyś nie musiała takich stresów ja ją przeżywać :*
 
Do góry