reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Jaka śliczna Ada [emoji3][emoji3][emoji3] i jaka zadowolona z nowego nabytku [emoji16] ładnie siedzi.

Marysia moi znajomi mają w tym roku stawiać. Ja się nie znam, ale mój mąż mówi że fajne one są tylko drożej wychodzą niż budowane...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pata trzymam kciuki żeby szybko się Wam udało :)
Marta mi też tak mówił gin. Na pewno wszystko będzie dobrze ! ;)
India ależ ona do Ciebie podobna :)
My byliśmy wczoraj na bioderkach i wszystko dobrze. Pytałam lekarza o to nosidło Bondolino które kupiliśmy i mówił,że można ją już nosić po trochę w nim. Ogólnie mówił,że jedno z lepszych nosideł na rynku. Więc dziś się pierwszy raz wybrałyśmy na zakupy i stwierdzam,że jest super. Nie czułam ,że dziecko mam na sobie. A Adzie chyba też się spodobało bo od razu poszła w kimono :D
 
A właśnie mam pytanko głównie do Życiowej i Kulci chociaz jak ktos inny wie, to niech odpowie ;p
dostałam dla Jasia nosidło amazonas mei tai. Znacie jakies opinie? od jakiego wieku mozna w nim nosic? Na necie znalazlam info, ze od 0 do 3 lat i sama nie wiem.

Edit: dobra, już doczytałam, ze dziecko musi byc siedzace ;p
 
Ostatnia edycja:
W sobotę będzie dwa tyg od testu pozytywnego a we wtorek jeszcze nic nie było ... Mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Trzymajcie kciuki w poniedziałek beta

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1494521649-aaaaaa.jpeg

nasz nowy zakup. Malemu sie podoba i musialam isc na spacer
 
Do góry