reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Anka, to dobrze, ze wszystko ok :-)
Oby jeszcze ten cukier ogarnac
A 38 tc to jakie daty??

Jeszcze Wiki dzis na badanie?


3jvzej28158pdnea.png
 
reklama
U mnie tez ani pies ani kot , bo my duzo jeździmy , na weekendy , na wakacje do polski jak z psem lub kotem 1400km ale uwielbiam pieski kocham ;)
No wkopalam sie z chrzcinami w domu , ale wszystko sobie obliczyłam i taniej mi w domu wyjdzie niz w restauracji .
Ania super !



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
India współczuję straty zwierzatka. Zawsze to domownik do którego sie człowiek przywiązuje.

Dzwoneczku oby Zuzi przeszlo jak najszybciej, bidulka. Szpitale sa okropne. Dobrze ze męża chociaz masz.

Anka duży Twoj synus :o ja tyle nawet nie miałam po urodzeniu :p

India ja dopiero o 19.

OlaMagda z jednej strony to faktycznie taniej ale ile roboty.

U nas dzidziul jeszcze w brzuchu a juz praktycznie mamy "date" chrztu. Bedzie 2w1 roczek i chrzciny. I bede sie starała urodzić w lipcu ale czy się uda, zobaczymy.
Poki co czekam na moją randkę w ciemno. Nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ale pewne jest ze sie zakocham na 1000% :)
 
Wiki podoba mi się Twoje stwierdzenie "postaram sie" :D hehe oj żeby przy dzieciach można było cokolwiek zaplanować i przygotować tak jak sie chce ;)

Anka super że synuś taki duży, oby z cukrem było wszystko ok:)
 
No zrobie wszystko co sie da :p w sierpniu sa drogie bilety do Polski, do Anglii tez, bo i tu i tu sa wakacje. A w lipcu nie jest tak zle z cenami. Pogadam do brzucha może posłucha..
I co India wyrobilas się przed slubem? Bo nie pamiętam kiedy urodziłas.
 
reklama
Do góry