reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Czarnuszka - a ty tez zabierz sie ostro za siebie , ja bym wszystkiego spróbowała , i zmieniła lekarza na jescE innego , i zbadała nasienie mojemu , i wzięła cos na wyregulowanie cykli , nie zaszkodzi wszędzie sprawdzić a warto :-)


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
gann9n73gdjf9e3t.png
Ale ja do tej pory miałam regularne cykle. Pójdę teraz do tej mojej zobaczymy czy coś poradzi. Jak nie to poszukam pomocy u kogoś innego. Ale dziś pójdę na bete ![emoji16] już powiedziałam mojemu że klamka zapadła i jedziemy zrobić bęte. Alab laboratorium mam niedaleko domu a Kulcia mówiła ze wynik w ten sam dzień na necie to pójdę zrobię i będę pewna.
 
reklama
Czrnuszka dobra decyzja. Ja ci nie napisałam w tej swojej historii (dziewczyną pisałam kiedys) ze jak zaszłam e pierwsza ciążę tą co nie miałam właśnie okresu tyle to testów zrobiłam 6 i każdy był negatywny. .. jak to wszystko może się pochrzanic u kobiety.
Zrób betę i trzymaj się planu :*

♡ 21♡ Tymon albo Michałek ♡
 
Dzień dobry Kobietki ;)
Ja już wróciłam z bety (wyniki po 17 odbiorę), nawet spacer i mini zakupy mam już zaliczone ;)
Mojego M nie ma do jutra, więc pewnie większość dnia spędzę z książką ;)

KasiaMarysia Kochana Ty masz taki wysoki puls? Może mierz sobie codziennie i prowadź "kalendarzyk" ciśnienia żebyś mogła to pokazać ginowi na wizycie kolejnej. Ja mam mierzyć codziennie rano i wieczorem i właśnie tak zapisywać, bo w niedzielę miałam 152/83, a wczoraj przed wizytą 144/83 ;/ i jeśli nadal będzie tak wysokie to trzeba będzie jakieś leki wprowadzić, bo to niebezpieczne ;(
 
KasiaMarysia no mój gin wie, dlatego już mam l4 i muszę kontrolować do kolejnej wizyty i wtedy zobaczymy co dalej ;) dzisiaj rano miałam już 129/68 puls 84 więc to może tylko chwilowe te skoki były. No zobaczymy ;)
Kulcia Kasia ciśnienie ma ok, tylko puls za wysoki.
 
Z filmem się poddaję u mnie go widać , na wrzesniówkach nie;/

Nuśkaaa a ktoś u Ciebie ma nadciśnienie?

Kulcia puls mi skacze bo później miałam 121/72 i 111 puls. Gdyby nie to że puls miałam 120 to było by ok. Ale jak ten puls taki jest to łapią mnie duszności i od razu mierze ciśnienie a tu raz 117 raz 119 a dziś 120.
 
reklama
Dzien dobry [emoji9]

Violu kochana gdy bede w rossmanie zrobie zdjecie skladu babydream. Ogolnie maja nie duzy sklad co mnie przekonuje. W nivea niebieskiej widzialam SLS . A zagladalas na strone Sroki? Tam opisala sklady niektorych kosmetykow.
Od pierwszych tygodni to mysle dodawac rumianku, moze oliwy z oliwek .A olej kokosowy zamiast oliwki bo wiekszosc zawiera parafine.

OlaMagda mozesz tez mowic Lenka ;)

Tatinko naprawde maja pensjonat??? Super ! Ja tam nie bylam.ale poszukam w necie

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia z tego co mi wiadomo to rumianek jest silnie uczulajacy.
A parafina nie jest taka zla skoro polecala ja pediatra w artykule
Później dziecka nie będziesz kąpać w rumianku jak będzie większe a większość kosmetyków ma cos w sobie
Nie dajmy sie zwariować inne myją nie patrzą i nic sie nie dzieje
Biala linia Nivea nie ma sls
Lepiej kupić emolient i dodawać do kąpieli bez nawilzania masz 2 w jednym kosmetyku
Niz dwa kosmetyki o osobno nawilżac bo po co takiemu maluszkowi tak zapychac skore oliwa
Ale nie wtracam się bo zaraz będzie ze się wymadrzam:)
 
Do góry