reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

u nas raz lepiej, raz gorzej. walczymy, przyjmuje pół apteki... w nocy znów skurcze mimo leków. są trzy centymetry rozwarcia przez które przeciskają się błony płodowe. na razie odpukać są całe.zwiększyli dawki leków, skurcze ustały. leżę plackiem, z totalnym zakazem wstawania. komp mam obok i pisze jednym palcem... nadzieja, to mi zostało. przychodzi psycholog i jest lepiej wtey ale psychika totalna sinusoida...
kochana 3mam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
niech maleństwo trochę poczeka, jeszcze chociaż te 5 tygodni
mnie wczoraj tylko macica kłuła a ja już miałam łzy w oczach, że coś mogłoby być nie tak ah
 
reklama
dziewczyny ja mam jutro wizyte bardzo sie boje, raz, ze lekarz pewnie bedzie sprawdzal czy wszystko zamkniete czy sie jednak pootwieralo w wyniku tych boli i bede musiala lezec plackiem, poza tym odbieram wyniki na przeciwciala i obciazenia glukoza a z tego co podejrzalam to mialam juz po pierwszym pobraniu krwi za niski cukier

znowu dzisiaj po poludniu zlapal mnie straszny bol w prawej stronie brzucha

maybeaby tule mocko, pomodle sie zebys dala rade
stokrotka Ciebie tez tulam, ja dla odmiany mam za niski cukier, no, ale szczegolow dowiem sie jutro

ryba, demetrios, loonka &&& za jutro; ktos jeszcze??
 
Ostatnia edycja:
Maybebaby zaciskaj nóżki kochana, leż nie ruszaj. Niech Twoje dzieciątko się nie śpieszy. Trzymamy kciuki. Jeszcze tylko parę tygodni. Bądź dobrej myśli

Axarai a nie możesz brać tej luteiny doustnie???

Stokrotka wdech wydech i do stu liczymy, nie denerwujemy się.... I tak nie zmienimy nic w tej kwestii.

Martusia może nie będzie tak źle. Trzymam kciuki.

Kciukasy za jutrzejsze wizyty &&&&
 
stokrotka spokojnie nie denerwuj sie tylko jeszcze tego brakowalo zebys przez zasrany NFZ jeszcze Malenstwo deerwowala, wiem jak tu sie nie wkurzyc ehhh pozostal prywatny ale kto za to zwroci kase:( tulam :*

martusia &&&&& ogromne za jutro niech wszystko bedzie dobrze a Ty juz nie szalej tylko lez nie fisiuj nam tu skoro dzis znowu cos pobolewa to pewnie znowu pohasalas troche co?bedzie dobrze ja po te wyniki co Ty plus mocz odbieram we wtorek i tez do gin z nimi ide:)a kiedy robia kolejny na toxo ja mialam na poczatku tylko poki co?

ryba, demetrios, loonka, martusia &&&&&& za jutrzejsze wizyty i za reszte wizytujacych gapek ktore sie nie zapisaly na liste :)
 
ja juz po wizycie :-) Z dzidzkiem wszystko dobrze, dziewczynka wazy juz 640gram i jest baaaardzo ruchliwa. Moje dziecie w przeciwienstwie co do niektorych jest totalna ekshibicjonista, za kazdym razem bez oporow pokazuje co ma miedzy nogami :-D:-D:-DRozwija sie prawidlowo, serduszko bije 143/na min. szyjka dluga, wszystko pozamykane, zadnych infekcji. powod przedziwnych bolow i skurczy nieznany.... Nadal wszystko wskazuje na kregoslup. Dla mnie najwazniejsze, ze moja Olivia ma sie wysmienicie:-) Za dwa tyg. mam przyjechac na glukoze. Zwolnienie bez problemu. W pracy mnie juz nie zobacza:-):-):-)
 
monaliza ciesze sie razem z Toba i z super wynikow i ze zwolnienia :*

martusia to pomysl sobie ze za kazdym razem kiedy przyjdzie Ci do glowy jakies sprzatanie, gotowanie, pranie czy nie daj Bog mycie okien itp to my Cie obserwujemy i rowniez pilnujemy takze uwazaj hihih ciesze sie ze sie oszczedzasz i tak ma byc:)
 
reklama
Do góry