reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Maybebaby ciesze sie, ze sie odezwalas. dobrze, ze niczego nie zbagatelizowalas i zareagowalas na czas. Oby teraz juz bylo tylko dobrze.trzymam z calej sily lapki.
Mam do was pytanie: czy ktorejs w badaniu wyszla krew w moczu? dzis dostalam bole podbrzusza i bardziej po prawej stronie z promieniowaniem na noge. Zbadali mocz pod katem erytrocytow i leukocytow i nic nie wykazalo. to Irlandia wiec dlategopytam czy jeszcze powinny byc zrobion jakies badania moczu lub dodatkowe krwi. mi tylko powiedzieli, na podstawie tych krwinek ze wszystko jest w porzadku i odeslali do domu. W niedziele jade do polskiego gina wiec czy jets cos o co moge go poprosic-jakies dodatkowe badania??
 
reklama
Mayebaby trzymaj się w dwupaku, rany!!!

ja dzisiaj byłam u lekarza, kilka dni temu miałam glukozę (nie taka zła :)), wyniki ok, szyjka ok, anemia jest więc dostałam żelazo. Brzuszek mi codziennie już twardnieje, biorę nospę, mam nandzieję, że będzie ok.
 
Mayebaby trzymaj się w dwupaku, rany!!!

ja dzisiaj byłam u lekarza, kilka dni temu miałam glukozę (nie taka zła :)), wyniki ok, szyjka ok, anemia jest więc dostałam żelazo. Brzuszek mi codziennie już twardnieje, biorę nospę, mam nandzieję, że będzie ok.

ciesze sie ze wyniki oki bierz zelazo i nospe jak brzuszek bedzie nadal twardnial i bedzie wsio oki:-)
 
Dziewczyny gratuluję Wam udanych wizyt.
Tym z zawirowaniami co do płci życzę aby wszystko się wkrótce wyjaśniło i abyście wiedziały kto w Waszych brzuszkach siedzi :)))
Martusia i Maybebeby dbajcie o siebie i zaciskam bardzo mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
gratki za udane wizyty, 3mam kciukasy za wszystkie brzuchatki z problemami :tak:
u mnie nieciekawie, mocz ok, ale glukoza po obciążeniu wyszła 147 a norma jest do 120 więc dostałam skierowanie do diabetologa z podejrzeniem cukrzycy ciążowej :szok: na NFZ zapisy dopiero na październik :no:, muszę się umówić prywatnie; przestałam jeść słodycze, ale z chleba nie zrezygnuję :no:
 
gratki za udane wizyty, 3mam kciukasy za wszystkie brzuchatki z problemami :tak:
u mnie nieciekawie, mocz ok, ale glukoza po obciążeniu wyszła 147 a norma jest do 120 więc dostałam skierowanie do diabetologa z podejrzeniem cukrzycy ciążowej :szok: na NFZ zapisy dopiero na październik :no:, muszę się umówić prywatnie; przestałam jeść słodycze, ale z chleba nie zrezygnuję :no:

to zart prawda? powinnas sie upominac glosno i dobitnie ze maja Cie przyjac zaraz natychmiast! albo poprosic kierownika placowki do rozmowy.
 
reklama
Stokrotka biedulko
chrzaniony nfz
podzwoń po wszystkich przychodniach, może diabetolog jest w jakimś szpitalu, bo u mnie np. kardiolog był w szpitalu i prawie od razu się dostałam

a w razie czego idź do swojego gina i powiedz mu jaka jest sytuacja

niedojrze płacimy masę kasy na składki to jak trzeba nie mamy żadnej pomocy - masakra
 
Do góry