reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
u nas raz lepiej, raz gorzej. walczymy, przyjmuje pół apteki... w nocy znów skurcze mimo leków. są trzy centymetry rozwarcia przez które przeciskają się błony płodowe. na razie odpukać są całe.zwiększyli dawki leków, skurcze ustały. leżę plackiem, z totalnym zakazem wstawania. komp mam obok i pisze jednym palcem... nadzieja, to mi zostało. przychodzi psycholog i jest lepiej wtey ale psychika totalna sinusoida...

słońce modlę się za was i mocno zaciskam kciuki. Będzie wszystko dobrze, musisz myśleć pozytywnie!!. Odpoczywaj i słuchaj zaleceń lekarza, nawet nie próbuj wstawać do wc. Leż żeby maleństwo wytrzymało jeszcze kilka tygodni. Będzie dobrze. ZObaczysz.

Za wszystkie mamusie wizytujące &&&&&
 
Kciuki za wszystkie wizytujące dziś zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&

Monaliza super że z małą wszystko dobrze i że udało Ci się dostać to zwolnienie :)))

Maybebabe trzymam kciuki za każdy dzień do przodu w dwupaczku. Modlę się abyście wytrwali razem jak najdłużej :)

Martusia mimo obaw liczę na pomyślne wieści po wizytowe &&&

Stokrotka tulam mocno i trzymam kciuki za znalezienie dobrego diabetologa :)

Ja przed dzisiejszą wizytą pozytywnie nastawiona - dziękuję za wszystkie kciuki :)
 
No i ja już po wizycie :)

Ciśnienie w normie, od ostatniej wizyty przybyło mnie 2 kg, szyjka ok, wszystko prawidłowo jednym słowem :) USG nie miałam, za to posłuchałam serduszka maluszka :) Ginka zadowolona, nadal mam brać żelazo i aspargin, no i witaminki. Dostałam też skierowanie na krzywą cukrową - mam na to 2 tygodnie i już mi niedobrze bo nie przepadam za słodkim.

Dziękuję Wam kochane za kciuki.

Następna wizyta 2 lipiec 15.15.
 
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki ze kolejne szczęśliwe i bezstresowe

Mabybaby kochana trzymam za Was kciuki oby wszystko było dobrze zresztą nie ma innej opcji. Dobrze ze jesteś pod ciągłym okiem lekarzy którzy wiedzą co robią. Zostańcie w dwupaku jak najdłużej sie da!

Monaliza no to dobrze ze dostałaś zwolnienie teraz nic tylko pozwolić sobie i dzidzi odpocząć.

Martusia przyznaj sie znowu szalałaś z sprzątaniem gotowanie itp masz leżeć i odpoczywać to leż . Jeszcze trochę i taki luksus jak odpoczynek będzie rzadkimi chwilami. Odpocznij a jak mąż posprząta co drugi czy trzeci dzień nic sie nie stanie w tej chwili dzidzia jest najważniejsza.
Za wizytę&&&
 
reklama
Do góry